Resultatliste 2017 konkurranse

Trim fra Lindahl 2017

Setertrim 2017

Resultatliste 2016 konkurranse

Trim fra Lindahl 2016

Setertrim 2016

Portfjelløpet-2015-setertrim

Resultatliste-2014-pdf

 Her ligger resultater fra 2006 til 2013. Ta kontakt for å få oversendt resultater i pdf.

 

Resultater 2013



Portfjelløpet 2013. Lørdag 22. juni

     
   

Resultatliste

       
 

Damer 16-20 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

186

Natalie

Fjelde

Tunnsjø IL

01:43:03

 
 

216

Anne Lise

Grubbmo

Lierne IL

01:48:16

 
 

209

Hilde

Østnor

Lierne IL

02:11:14

 
             
             
 

Damer 21-34 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

227

Heidi

Hestmark

Namdal løpeklubb

01:32:03

 
 

193

Laila

Kveli

Namdal LK

01:38:25

 
 

224

Tonje

Lerfald Nilssen

Namdal løpeklubb

01:41:45

 
 

192

Sanna

Solbakken

Snåsa IL

01:50:45

 
             
 

Damer 35-44 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

232

Hanne

Flaat

Namdal løpeklubb

01:43:33

 
 

223

Lena

Fuglstad

Åbygda IL

01:46:20

 
 

210

Anita

Fossheim

Apotek 1 Namsos

02:11:32

 

brutt

219

Katja

Mjøsund

MS Parma

   
             
 

Damer 45-54 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

205

Hild Sissel K

Vannebo

Namdal LK

01:37:23

 
 

222

Merete

Røthe

Namdal Løpeklubb

01:51:07

 
 

230

Edel Marie

Storaunet

Sandvik Verksted

02:13:03

 
 

208

Aud Iren

Løvaas

Grong IL

02:29:08

 
 

237

Ingri

Gartland

Grong IL

02:29:09

 
             
 

Damer 55-64 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

184

Sissel

Ingulfsvann

Tunnsjø IL

02:16:10

 
 

238

Bodil

Sjöblom Strömgren

IFK Strömsund

03:05:30

 
             
 

Damer 65-74 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

233

Sissel

Sørhøy

Terråk IL

02:34:25

 
             
             
 

Herrer 14-15 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

196

Anton

Elvseth

Lierne IL

01:25:52

 
 

183

Johannes

Tyldum

Hållingen IL

01:38:13

 
 

235

Erik Mathias

Fjelde

Lierne IL

01:41:36

 
 

199

Daniel

Estil Brissach

Lierne il

01:42:41

 
 

212

Gunnar

Solbakken

Vemundvik IL

01:43:26

 
 

214

Samuel

Albertsson

Frostvikens FF

01:59:14

 

brutt

234

Karl Anton

Granli

Lierne IL

   
             
 

Herrer 16-20 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

198

Ole Jørgen

Bruvoll

Namdal Løpeklubb

01:17:46

 
 

185

Vetle

Halsan

Frol IL

01:27:44

 
 

245

Lars Eivind

Jønvik

Namdal Løpeklubb

01:27:50

 
 

182

Adrian

Thorsen

Elvalandet IL

01:40:11

 
 

243

Lars Stefan

Lindgren

Røyrvik IF

02:10:08

 
             
 

Herrer 21-34 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

202

Jonas Austmo

Kolstad

Henning Skilag/Steinkjer Friidrettsklubb

01:18:04

 
 

221

Rune Magnus

Sirijord

Hattfjelldal IL

01:19:56

 
 

218

Keijo

Priks

Korpus Racing

01:19:57

 
 

226

Ståle

Sirijord

Hattfjelldal il

01:21:17

 
 

191

Torstein

Østnor

Namdal LK

01:21:29

 
 

201

Anders

Hynne

Ogndal IL

01:26:38

 
 

239

David

Berg

Bodsjöböle SK

01:30:41

 
 

200

Dan Carlos

Nyvik

Røyrvik IF

01:38:02

 
 

240

Conny

Forne

Vattudalens LDK

01:41:13

 
             
 

Herrer 35-44 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

228

Jan Olav

Smalås

Namdal løpeklubb

01:20:35

 
 

220

Asgeir

Mjøsund

MS Parma

01:20:58

 
 

215

Per Odd

Rygg

Henning il

01:23:06

 
 

241

Steinar

Hanem

Hattfjeldal IL

01:31:24

 
 

244

Stian

Brekkvassmo

Elva/Namsskogan

01:39:15

 
 

229

Ole Bjørn

Gartland

Experis Manpower Group

01:45:39

 
 

207

Hans Oskar

Devik

Røyrvik

01:49:00

 
 

211

Knut

Solbakken

Vemundvik IL

01:50:58

 
             
 

Herrer 45-54 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

181

Gunnar

Thrana

Sømna IL

01:21:22

 
 

189

Jogeir

Bjørhusdal

Elva/Namsskogan

01:29:32

 
 

206

Andreas

Vannebo

Spillum IL

01:32:17

 
 

194

Nils Ivar

Wallinder

Namdal LK

01:32:25

 
 

213

Einar

Kvemo

Lierne IL

01:35:27

 
 

231

Ove

Sandvik

Sandvik Verksted

01:38:37

 
 

217

Johan Petter

Bergin

Grong IL

01:48:33

 
 

190

Leif Arve

Sve

Namdal LK

01:49:25

 
 

197

Frank Eddy

Wahl

Abelvær IL

01:50:52

 
 

195

Bjørn

Sagmo

Trones IL

01:51:28

 
 

203

Bengt

Hemmingsson

Bodsjöböle sk

02:05:34

 
 

236

Jan Magnar

Klinkenberg

Grong IL

02:18:29

 
             
 

Herrer 55-64 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

225

Almar

Nilsen

Terråk il

01:28:36

 
 

242

Leo

Lyngstad

Sørli IL

01:32:04

 
 

204

Rune

Brennbakk

Hattfjelldal IL

01:54:18

 
             
 

Herrer 75-84 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 

Brutt

187

Kjell

Hildrum

Namsos LK

   
 

188

Asbjørn

Bjørhusdal

Elva/Namsskogan

02:36:09

 



 

Portfjelløpet 2013. Lørdag 22. juni

 

TRIM fra Lindahl

 

1

Anja Aasen

Tunnsjø IL

2

Erling Aagård

Lierne IL

3

Terje Reitan

Tunnsjø IL

4

Ørjan Avdem

Tunnsjø IL

5

Arve Aasen

Tunnsjø IL

6

Ottar Gudding

Tunnsjø IL

7

Synnøve Ingulfsvann

Tunnsjø IL

8

Sven Georg Ingulfsvann

Tunnsjø IL

9

Einar Otto Ingulfsvann

Tunnsjø IL

10

Åsta Bergin

Grong IL

11

Jarle Bergin

Grong IL

12

Kristin Avdem

 

13

Mona Grubbmo

Lierne IL

14

Maj R. Grande

Lierne IL

15

Terje Grande

Lierne IL

16

Julla Westum

Lierne IL

17

Gunn Anita Westum

Lierne IL

18

Bettan Ekström

Lierne IL

19

Arnt Reitan

 

20

Tor Gjersvik

Røyrvik IF

21

Gunn Brønseth

Grong IL

22

Elin Moe Bergin

Grong IL

23

Johannes Okstad

IL Hållingen

24

Solbjørg Skistad

Overhalla IL

25

Per Asbjørn Skistad

Overhalla IL

26

Anders Guddingsmo

Frol IL

27

Hans Petter Myrås

Frol IL

28

Jo Severin Matberg

Frol IL

29

Martine Røkke

Frol IL

30

Markus Strøm Høston

Røyrvik IF

31

Jan Erik Lindgren

Røyrvik IF

32

Olga Strøm

Røyrvik IF

33

Einar Magne Bolås

Engelin IL

34

Susanna Bolås

Engelin IL

35

Stig Engelin

Engelin IL

36

Hanne Vilje Sagmo

Grong IL

37

Tove Nymann

Rørvik IL

38

Kay Knotten

Rørvik IL

39

Mette Aasen

Tunnsjø IL

40

Rino Andre Fjelde

Tunnsjø IL

41

John Inge Olsen

Privat

42

Ingunn Ingulfsvann

Rørvik IL

43

Olga Kvemo

Lierne IL

44

Åse Rosten

Grong IL

45

Jogeir Rosten

Grong IL

46

Johan Rosten

Grong IL

47

Trond Staberg

Mosvik

48

Rita Dahl Staberg

Mosvik

49

Anna Siv Blomdahl

Lierne IL

50

Karen Marie Bruce

Lierne IL

51

Sigurd Sæther Lande

Grong IL

52

Sindre Sæther Lande

Grong IL

53

Janne Reitan

Tunnsjø IL

54

Karl Richard Jakobsen

Rørvik IL

55

Marte Jakobsen

Rørvik IL

56

Nina Holand

Rørvik IL

57

Monika Paulsen

Rørvik IL

58

Mona Solsem

Rørvik IL

59

Venke Sørøy

Rørvik IL

60

Rita Andersen

Rørvik IL

61

Kjell Arne Raum

Rørvik IL

62

Line Marthe Fuglum Juliussen

Grong IL

63

Kristin J. Østerås

Grong IL

64

Tone Øie

IL Hållingen

65

Nina Øie Devik

Røyrvik IF

66

Ottar Bergli

Lierne IL

67

Herbjørn Kolstad

Namdalseid IL

68

Ottar Anton Kaldal

Namdalseid IL

69

Malin M. Elvseth

Lierne IL

70

Unn Merete Bomo

Snåsa IL

71

Are Ingulfsvann

Privat

72

Malin Junvald

Gäddede SK

73

Pernilla Jonasson

Gäddede SK

74

Håvard Jakobsen

Lund IL

75

Ane Sandvik Ness

Lierne IL

76

Karen Anna Kvemo

Lierne IL

77

Hanna Elise Stensli

Leirådal IL

78

Knut Ove Lillemoen

Eiendomsmegler 1

79

Harald Førdedal

Wing orienteringsklubb

80

Tor Arne Moen

Sørli IL

81

Maj-Britt Skåle

Sørli IL

82

Line Kirknes

Sørli IL

83

Daniel Finvold Sagmo

Elva /Namsskogan

84

Trude Lerfald Nilsen

Grong IL

85

Emma Andersson

Tunnsjø IL

86

Malin Andersson

Tunnsjø IL

87

Svenn Erik Guddingsmo

Frol IL

 

 

Setertrim med Natursti

 

Navn

1

Inger Ingulfsvann

2

Sander Ingulfsvann

3

Agnes Grubbmo

4

Marit Aamo Aagård

5

Per Jan Eide

6

Anny Grubbmo

7

Ann Cathrin Aasen

8

Henny Bruvoll

9

Turid Fagerli

10

Lisbeth Kvemo

11

Halldis Gåsbakk

12

Asbjørn Toremo

13

Doris P. Ditløv

14

Odd Gjertsås

15

Kjellfrid Skage

16

Einar Martin Granli

17

Dagny Finvold

18

Ingrid Johanne Finvold Sagmo

19

Daniel Finvold Sagmo

20

Grethe Finvold

21

Oda Strøm Høston

22

Ove J. Vollan

23

Tone A. Lindsethmo

24

Marie Aagård Urdshals

25

Oddny Aagård Aamo

26

Sigve S. Sandvik

27

Eilif S. Sandvik

28

Amanda Storaunet

29

Åshild Storaunet

30

Johnny Brissach

31

Are Estil Brissach

32

Ola Estil Brissach

33

Bente Kvemo

34

Leander

35

Siv Annie Aasen

36

Morten Børnes

37

Øystein Solum

38

Yngve Solum

39

Nina Elisabeth Solum

40

Hanne-Lise Solum

41

Svein Oliver Granli

42

Savannah Albertsson

43

Jampe Albertsson

44

Kjell Westum

45

Erik Westum

46

Electra Westum

47

Dorthe Sandvik

48

Börje Nilsson

49

Elin Kleven

50

Line Bjørk

51

Elise Wallinder

52

Kristian Wallinder

53

Herdis Vik

54

Ida I. Sørvik

55

Weronika Øie

56

Liv Flasnes Kjølstad

57

Eva R. Høstland

58

Geir T. Høstland

59

Helge Øie

60

Jonas Devik

61

Ola Devik

62

Sander Devik

63

Ingrid Devik

64

Henny Øie

65

Oliver Øie Berntsen

66

Hermod Øie

67

Grete Grubbmo Freland

68

Per Bruno Freland

69

Gina Bratberg Freland

70

Ane Bratberg Freland

71

Ludvik Berre

72

June Berre

73

Oliver Berre

74

Eva Kristin Berre

75

Gisle Berre

76

Love Björk

77

Bodil Nilsson

78

Lars Björk

79

Cathrine Fuglum

80

Marius F. Fjelde

81

Inge Fjelde

82

Braien Rognlid

83

Kevin Rognlid

84

Janne Skaalbones

85

Birgit Johansen

86

Espen Kveli

87

Øyvind Kveli

88

Ebba Kveli

89

Sondre Bengtsson

 

Resultater 2012



Portfjelløpet Resultatsliste 23.06.2012

 

Gutter 16 - 20

1 Ola Raaum Jansen Spillum il 1:25:39

2 Lars Jønvik Namsos Løpeklubb 1:34:24 08:45

3 Alexander Lindman Skogn IL 1:35:42 10:03

4 Vetle Halsan Frol Il 1:35:57 10:18

DNS Petter Lunde Husby Malm IL

DNS Aleksander Kirkeberg Malm IL

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 4

 

Jenter 16-20 år

1 Tonje Lerfald Nilssen Grong IL 1:40:07

2 Maria Wågan Namdal løpeklubb 1:45:35 05:28

3 Kathrine Gjørv Hovd Namdal løpeklubb 1:50:34 10:27

4 Line Bjørhusdal Elva/Namsskogan IL 1:57:50 17:43

5 Karen Anna Kvemo Lierne IL 2:08:10 28:03

6 Hilde Østnor Lierne IL 2:09:46 29:39

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

 

Kvinner 21-34 år

1 Mari Guin Frol Il 1:24:31

2 Laila Kveli Namdal løpeklubb 1:32:19 07:48

3 Heidi Hestmark Namdal løpeklubb 1:38:28 13:57

4 Synnøve Ingulfsvann Tunnsjø IL 1:43:46 19:15

5 Magdalena Andersson Tunnsjø 1:51:49 27:18

6 Sanna Solbakken Snåsa IL 1:56:05 31:34

7 Carita Liljefjäll Gäddede Sk 2:26:31 1:02:00

DNS Julie Gausen Inderøy IL

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 7

 

Kvinner 35-44 år

1 Hanne Flaat Namdal løpeklubb 1:45:58

2 Lena Fuglstad Terråk il 1:50:38 04:40

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

 

Kvinner 45-54 år

1 Merete Røthe Namsos Løpeklubb 1:46:21

2 Anne-Britt Grongstad OIL 1:58:08 11:47

3 Bente K. Haldorsen Terråk il. 2:27:50 41:29

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

 

Kvinner 65-74 år

1 Sissel Sørhøy Terråk il 2:10:28

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

 

Menn 21-34 år

1 Espen Kveli Namdal løpeklubb 1:13:21

2 Vegard Jørstad Snåsa IL 1:14:57 01:36

3 Ola A. Eggen Snåsa IL 1:24:00 10:39

4 Torstein Østnor Namdal løpeklubb 1:25:05 11:44

5 Even Kvemo Lierne IL 1:26:33 13:12

6 Kay Julnes Helgådal IL 1:35:40 22:19

7 Conny Forne Vattudalens LDK 1:42:24 29:03

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

 

Menn 35-44 år

1 Anders Högberg Skogn IL 1:18:46

2 Jan Olav Smalås Namdal løpeklubb 1:22:44 03:58

3 Per Odd Rygg Steinkjer FIK 1:22:45 03:59

4 Runar Martinsen Sørli IL 1:26:03 07:17

5 Arild Olav Sagvold Leirådal IL 1:27:32 08:46

6 Atle Gangstø Terråk il 1:39:13 20:27

7 Ottar A. Kaldal Namdalseid IL 1:41:02 22:16

8 Frankeddy Wahl ABELVÆR I.L. 1:52:26 33:40

9 Hans Oskar Devik Røyrvik IF 1:54:06 35:20

10 Frode Stifjell Skorovas IL 1:55:27 36:41

Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10

 

Menn 45-54 år

1 Jogeir Bjørhusdal Elva/Namsskogan IL 1:27:51

2 Einar Kvemo Lierne IL 1:34:23 06:32

3 Antaris Persson ssok gjurd 1:41:10 13:19

4 Tor Jonny Grongstad OIL 1:48:17 20:26

5 Ola Kvemo Lierne IL 1:56:16 28:25

6 Stein Lande Terråk il 1:58:26 30:35

7 Jens Kveli SVV-BIL 2:00:14 32:23

8 Arne Albert Bekkevold Terråk il 2:01:41 33:50

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8

 

Menn 55-64 år

1 Almar Nilsen Terråk il 1:28:32

2 Anders Nilsson Brunflo IF Sverige 1:49:51 21:19

3 Asle Haldorsen Terråk il. 1:50:35 22:03

DNF Per Arild Bolaas Steinkjer Skiklubb

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

 

Menn 65-74 år

1 Ole Jørgen Mjøsund Spillum il 1:53:41

2 Oddvar Strøm Tunnsjø IL 3:03:34 1:09:53

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

 

Kvinner 55-64 År

1 Sissel Ingulfsvann Tunnsjø IL 2:20:03

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

 

Menn 75 +

1 Asbjørn Bjørhusdal Elva/Namsskogan IL 2:15:41

DNS Kjell Hildrum Namsos Løpeklubb

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 1

eTiming - www.emit.no 23.06.2012 15:10:05 Side:2


 

Portfjelløpet 2012. Lørdag 23. juni

 

Setertrim med Natursti

 

Navn

1

Martine Gjertsås

2

Hedda Emilie Gjertsås

3

Solvor Emanulelsen

4

Oddny Aagård Aamo

5

Marit Aamo Gjertsås

6

Agnes Grubbmo

7

Adrian Lie

8

Johan Rosten

9

Stig Gåsbakk

10

Joar Gåsbakk

11

Iselin Gåsbakk

12

Elin Hovik

13

Oliver Berre

14

June Berre

15

Ludvik Berre

16

Eva Kristin Berre

17

Lars Bjørk

18

Line Bjørk

19

Love Bjørk

20

Roy Inge Bergli

21

Julie K. Bergli

22

Signe Bergli

23

Jon Leer

24

Trond Hildrum

25

Tina Høstland

26

Oliver Øie

27

Hermod Öie

28

Sander Devik

29

Johs. K. Okstad

30

Liv Hasnes Kjölstad

31

Linda K.P. Halsan

32

Martin Halsan

33

Björn Halsan

34

Birgit Johansen

35

Kjell Westum

36

Electra Westum

37

Ingrid Devik

38

Henny Öie

39

Marte S. Risvik

40

Bengt Nilsson

41

Bodil Nilsson

42

Helge Öie

43

Jonas Devik

44

Julie Gausen

45

Hallgeir Kveli

46

Eva W. Kveli

47

Sondre Elias Bengtson

48

Erik Larsen

 

Setertrim med Natursti

49

Lillian stöbakk Sörvik

50

Herdis Vik

51

Ida Ingulfsvann Sörvik

52

Are Eskil Brissach

53

Aase Hamland

54

Henry Emanulsen

55

Doris P. Ditlöv

56

Line Elise B. Ditlöv

57

Anne Husvik Otteröy

58

Geir Höstland

59

Eva R. Höstland

60

Kristian Wallinder

61

Thea Rörmark Andersson

62

Niklas Rörmark Andersson

63

Martin Kvaale

64

Malin Andersson

65

Bente Kvemo

66

Lisbeth Kvemo

67

Öyvind Hofstad

68

Marit Aunli

69

Emma Aunli Hofstad

70

Sunniva Aunli Hofstad

71

Patrik Aunli Hofstad

72

Marta Aunli

73

Oliver Aunli

74

Casper Aunli

75

Vilde Aunli

76

Kikke Kvemo

77

Örnar Lundevall

78

Kristin Avdem

79

Per Ingulfsvann

80

Jarle Bergin

81

Asle Bergin

82

Espen Kvitle

83

Lene Kvitle

84

Mia Emilie Kvitle

85

Marie Aagård Urdshals

86

Tone A. Lindsetmo

87

Finn Stifjell

88

Kjellfrid Skage

89

Halldis Gåsbakk

90

Asbjörn Toremo

91

Ove Vollan

92

Margrete Kvetangen

93

Olav Kvetangen

94

Elin Nordås

95

Lukas W. Reitan

96

Elise Wallinder

97

Sander Ingulfsvann

98

Inger Ingulfsvann

99

Ann Cathrin Aasen

100

Örjan Avdem

 

Setertrim med Natursti

101

Henny Bruvoll

102

Turid Fagerli

103

Sven Georg Ingulfsvann

   

 

Portfjelløpet 2012. Lørdag 23. juni

 

TRIM fra Lindahl

 

1

Gudding, Ottar

Tunnsjø IL

2

Aasen, Arve

Tunnsjø IL

3

Reitan, Terje

Tunnsjø IL

4

Brissach, Johnny

Lierne IL

5

Estil Brissach, Daniel

Lierne IL

6

Ingulfsvann, Einar Otto

Tunnsjø IL

7

Grubbmo, Anne Lise

Lierne IL

8

Grubbmo, Mona

Lierne IL

9

Lindgren, Jan Erik

Røyrvik IF

10

Moen, Merete Kveli

Ingen

11

Nygård Andersen, Rita

Rørvik Skole

12

Paulsen, Monika

Rørvik Skoleklubb

13

Kjelbotn, Richard

Botnan IL

14

Sandvik Ness, Ane

Lierne IL

15

Solsem, Mona Irene

Skoleklubben Rørvik

16

Strøm, Olga Elisabeth

Røyrvik IF

17

Sørøy, Venke

Rørvik

18

Wennevik, Thorstein

Spillum IL

19

Wright, Tom

Namsen dyrehospital

20

Øie, Hermod

Hållingen

21

Devik, Anette

Røyrvik IF

22

Devik, Nina

Røyrvik IF

23

Devik, Ola

Røyrvik IF

24

Elstad Holand, Nina

Rørvik IL

25

Sandvik, Dorthe

Lierne IL

26

Øie, Tone Irene

Hållingen

27

Østnor, Einar

Lierne IL

28

Aunli, Renate

SMIA

29

Wallinder, Nils Ivar

Namdal løpeklubb

30

Andersson, Emma

 

31

Emanuelsen Gjertsås, Elin

 

32

Gjertsås, Hans Petter

 

33

Aagård, Erling

 

34

Vendelbo, Marianne

 

35

Zielinski, Eva

 

36

Zielinski, Johnny

 

37

Aasen, Mette

 

38

Fjelde, Rino

 

39

Larsen, Ingvild

 

40

Ingulfsvann, Ingun

 

41

Sørvik, Arne Johan

 

42

Olsen, John Inge

 

43

Williksen, Sissel

 

44

Williksen, Kjetil

 

45

Nymann, Tove

Rørvik IF

46

Knotten, Kay

Rørvik IF

47

Husvik, Terje

 

48

Grande, Terje

Lierne IL

     
 

TRIM fra Lindahl

 

49

Grande, May Randi

Lierne IL

50

Moe Bergin, Elin

Grong IL

51

Bergin, Johan Petter

Grong IL

52

Rosten, Åse

Grong IL

53

Rosten, Jogeir

Grong IL

54

Bergin, Aud Solrun

Harran IL

55

Aalberg, Åge Arild

Harran IL

56

Hestvik, Eva

Harran IL

57

Tunnsjø, Else

Egge IL

58

Persson, Irina

Lierne IL

59

Reitan, Arnt

Tunnsjø IL

60

Gjersvik, Tor

Røyrvik IF

61

Kvemo, Olga

Lierne IL

62

Sandmo, Kåre

Lierne IL

63

Estil, Bente

Lierne IL

64

Brissach, Ola

Lierne IL

65

Bergli, Ottar

Lierne IL

66

Sæter Lande, Sigurd

Grong IL

67

Sæter, Monika

Grong IL

68

Dahl Staberg, Rita

Mosvik IL

69

Brattaker, Ingrid

Mosvik IL

70

Jansen, Tor Morten

Spillum IL

71

Eide, Per Jan

Sørli IL

72

Sundvik, Tore

Namdalseid IL

73

Örjan Avdem

Tunnsjø IL

     
     
     
     

               
               

POENGPOKALER

KLASSE

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

 

Damer

             
   

Laila Kveli

 

Steinkjer FIK

 

19

 
   

Berit Vestermo

 

Hovin IL

 

17

 
   

Tonje Leirfald Nilsen

 

Grong IL

 

17

 
   

Mari Guin

 

Frol IL

 

12

 
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

10

 
   

Hild Sissel K Vannebo

 

Overhalla IL

 

7

 
   

Elise Aunet Tyldum

 

Overhalla IL

 

7

 
   

Merethe Røthe

 

Namsos LK

 

5

 
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

5

 
   

Toril Bryn

 

Grong IL

 

4

 
   

Hanne Margrete Flaat

 

Namdal LK

 

4

 
   

Heidi Hestmark

 

Namdal LK

 

4

 
   

Julie Gausen

 

Inderøy IL

 

4

 
   

Anna Jonasson

 

Jormvattnet IF

 

4

 
   

Marte Nagelhus Haug

     

3

 
   

Anne Lise Grubbmo

 

Lierne IL

 

3

 
   

Åse Rosten

 

Grong il

 

3

 
   

Maria Wågan

 

Namdal LK

 

1

 
   

Marit Bröndbo

 

Namdal LK

 

1

 
               
               

Pokaler settes ikke opp på nytt etter at de har gått ut

       
               
   

Libyggpokal herrer går ut 2012

         
   

Even Kvemo

 

Lierne IL

 

21 Poeng

 
               
   

Damer lag settes ikke opp ny

         
               
   

Herrelag pokal går ut 2012

 

Namdal LK

     
               
   

Beste herre har gått ut 2010

         
               
   

Libyggpokal dame har gått ut 2010

         

 

Resultater 2011

 

Resultatliste Portfjelløpet,25.06.2011

   
         

Damer 16-20

       

1,Julie Gausen, Inderøy IL, 1:35:18,

   

2,Marthe Nagelhus Haug, Steinkjer FIK, 1:39:19,

 

3,Kathrine Hovd, Namdal Løpeklubb, 1:48:58,

 

4,Karen Anna Kvemo, Lierne IL, 2:03:54,

 
         

Damer 21-34

       

1,Laila Kveli, Namdal Løpeklubb, 1:24:17,

 

2,Mari Riseth Guin, Frol IL, 1:24:35,

   

3,Synnøve Ingulfsvann, Tunnsjø IL, 1:41:30,

 

4,Elin Blom, Jormvatnets IF, 1:43:05,

   

5,Linda Strompedal, Ytre Namdal Løpelag, 1:59:09,

 

6,Carita Liljefjäll, Gäddede SK, 2:24:11,

   
         

Damer 35-44

       

1,Hild Sissel K Vannebo, Namdal Løpeklubb, 1:35:41,

 

2,Hanne Margrete Flått, Namdal Løpeklubb, 1:43:48,

 

3,Merete Røthe, Namsos Løpeklubb, 1:45:12,

 

4,Anita Hoddø, Namsos Løpeklubb, 1:52:30,

 

5,Mona Irene Solsem, Rørvik IL, 2:24:11,

 

6,Marie Hedman, Gäddede SK, 2:24:15,

 
         

Damer 45-54

       

1,Berit Vestermo, Namdal Løpeklubb, 1:40:28,

 

2,Nina Elstad Holand, Rørvik IL, 2:06:56,

 

3,Anne Lise Rørdal, Rørvik IL, 2:16:04,

   
         

Damer 55-64

       

1,Dagny Jonsson, Gäddede SK, 2:00:36,

 

2,Sissel Ingulfsvann, Tunnsjø IL, 2:10:46,

 
         

Herrer 16-20

       

1,Alexander Kirkeberg, Malm IL, 1:21:15,

 

2,Lars Erik Grande, Leksvik IL, 1:21:31,

   

3,Bjørnar Valøen, Steinkjer FIK, 1:21:34,

 

4,Georg Lande, Terråk IL, 1:23:02,

   

5,Sture Ramdal, Leksvik IL, 1:23:27,

   

6,Petter Lunde Husby, Malm IL, 1:29:42,

 

7,Lars Kristian Trondstad, Leksvik IL, 1:30:40,

 

8,Ola Raaum Jansen, Spillum IL, 1:35:00,

 
         

Herrer 21-34

       

1,Jerry Ahrlin, Trångsviken IF, 1:11:14,

   

2,Andreas Myran Steen, Leksvik IL, 1:14:36,

 

3,Hans Petter Lykkja, IK Rindalstroll, 1:16:07,

 

4,Eirik Nordvik, Henning Skilag, 1:17:28,

 

5,Espen Kveli, Lierne IL, 1:18:05,

   

6,Kenneth Myhre, Malm IL, 1:19:46,

   

7,Odd Lykkja, Røyrvik IL, 1:26:08,

   

8,Even Kvemo, Lierne IL, 1:32:08,

   

9,Fredrik Totsås, Team Ol'Fredriksa, 1:40:48,

 
         

Herrer 35-44

       

1,Anders Högberg, IFK Umeå, 1:16:56,

   

2,Jan Olav Smalås, Namdal Løpeklubb, 1:28:47,

 

3,Einar Kvemo, Lierne IL, 1:31:54,

   

4,Andreas Vannebo, Spillum IL, 1:32:47,

 

5,Bjørn Tore Nordlund, Elva Namsskogan IL, 1:35:53,

 

6,Jan Bjørnar Totsås, Rævjaktlaget spætt og spade, 1:39:05,

7,Terje Lillemark, Lierne IL, 1:46:52,

   

8,Patrik Lundgren, Lierne IL, 1:51:07,

   

9,Jan Ove Klingen, Spillum IL, 1:51:31,

   

10,Arnt Reitan, Tunnsjø IL, 2:09:37,

   
         

Herrer 45-54

       

1,Torstein Bjørhusdal, Elva Namsskogan IL, 1:23:30,

 

2,Nils Ivar Wallinder, Namdal Løpeklubb, 1:25:28,

 

3,Per Marsfjell, Botnan IL, 1:25:36,

   

4,Knut Lian, Spillum IL, 1:32:09,

   

5,Geir Staldvik, Elva Namsskogan IL, 1:33:37,

 

6,Robert Husby, Malm IL, 1:35:24,

   

7,Bengt Ivan Blom, Spillum IL, 1:35:59,

   

8,Stig Vikedal, Spillum IL, 1:38:39,

   

9,Bjørnar Flått, Overhalla IL, 1:40:56,

   

10,Sten Vikestad, Kula IL, 1:41:50,

   

11,Jo Gaute Mortensen, Overhalla IL, 1:43:27,

 

12,Ola Kvemo, Lierne IL, 1:44:14,

   

13,Tor Jonny Grongstad, Overhalla IL, 1:46:28,

 
         

Herrer 55-64

       

1,Almar Nilsen, Terråk IL, 1:29:40,

   

2,Per Arild Bolaas, Steinkjer Skiklubb, 1:32:55,

 

3,Hallgeir Kveli, Lierne IL, 1:36:36,

   

4,Torstein Wennevik, Spillum IL, 2:03:50,

 
         

Herrer 65-74

       

1,Ole Jørgen Mjøsund, Spillum IL, 1:46:47,

 

2,Kjell Hopen, Privat, 1:57:24,

   

3,Asbjørn S Bjørhusdal, Elva Namsskogan IL, 2:05:44,

 

Portfjelløpet 2011

       
   

Lørdag  25.juni

   
         
         
 

KLASSE   TRIM    DAMER / HERRER

   
         
 

Nr.

Navn

Klubb

 
 

106

Bruvoll, Henny

Lierne IL

 
 

107

Fagerli, Turid

Lierne IL

 
 

108

Guddingsmo, Sven Erik

Frol IL

 
 

109

Myhrås, Hans Petter

Håpet Skiklubb

 
 

110

Weglo, Olav

Namsen

 
 

111

Nymann, Tove

Rørvik

 
 

112

Knotten, Kay

Rørvik

 
 

113

Strand, Leif Tore

Rørvik

 
 

114

Strand, Margareth

Rørvik

 
 

115

Blom, Roy

Privat

 
 

116

Larsen, Ingvild

Steinkjer SK

 
 

117

Ingulfsvann, Ingunn

Rørvik

 
 

118

Sørvik, Arne Johan

Rørvik

 
 

119

Olsen, John Inge

Steinkjer

 
 

120

Wahlstrøm, Marit

Privat

 
 

121

Øye, Hermod

Høylandet

 
 

122

Fjelde, Erik Mathias

Tunnsjø IL

 
 

123

Fjelde, Leif Arild

Tunnsjø IL

 
 

124

Olsen, Sonja

Spillum

 
 

125

Nøstdal, Laila

Namsos Løpeklubb

 
 

126

Zielinsky, Johnny

Harran

 
 

127

Strøm, Olga

Tunnsjø IL

 
 

128

Skistad, Per Asbjørn

Overhalla IL

 
 

129

Skistad, Solbjørg

Overhalla IL

 
 

130

Devik, Nina

Røyrvik IL

 
 

131

Devik, Ola

Røyrvik IL

 
 

132

Andersson, Emma

Tunnsjø IL

 
 

133

Andersson, Malin

Tunnsjø IL

 
 

134

Kjelbotn, Richard

Botnan IL

 
 

135

Grubbmo, Mona

Lierne IL

 
 

136

Kvemo, Olga

Lierne IL

 
 

137

Moe, Hild

Namdalseid IL

 
 

138

Bergin, Johan P.

Grong IL

 
 

139

Kvetangen, Kjersti

Lierne IL

 
 

140

Li, Jørgen

Lierne IL

 
 

141

Kløvjan, Ola

Lierne IL

 
 

142

Lande, Kai Rune

Grong IL

 
 

143

Tangen, Hans Roger

Lierne IL

 
 

144

Kvemo, Kikke

Lierne IL

 
 

145

Gjertsås, Sigbjørn

Lierne IL

 
 

146

Aunli, Vidar

Steinkjer

 
         
         
         
         
         
 

147

Grande, Maj Randi

Lierne IL

 
 

148

Grande, Terje

Lierne IL

 
 

149

Winsnes, Magne

Lierne IL

 
 

150

Larsen, Lars J.

Lierne IL

 
 

151

Kaldahl, Ottar Anton

Namdalseid IL

 
 

152

Jerpstad, Isak

Namdalseid IL

 
 

153

Kolstad, Herbjørn

Namdalseid IL

 
 

154

Bergli, Ottar

Lierne IL

 
 

155

Bergin, Jostein

Grong IL

 
 

156

Bergin, Jan Ove

Grong IL

 
 

157

Sundvik, Tore

Namdalseid IL

 
 

158

Arnø, Trond

Namdal sykkelklubb

 
 

159

Sæther, Monika

Grong IL

 
 

160

Lande, Sindre S.

Grong IL

 
 

161

Lande, Sigurd S.

Grong IL

 
 

162

Åkerøy, Kristin

Grong IL

 
 

163

Rosten, Åse

Grong IL

 
 

164

Rosten, Jonas

Grong IL

 
 

165

Rosten, Jogeir

Grong IL

 
 

166

Rosten, Johan

Grong IL

 
 

167

Wennevik, Lise

Namsos sykehus

 
 

168

Vannebo, Lasse A.

Spillum

 
 

169

Staldvik, Lars Helge

Namsskogan

 
 

170

Jansen, Tor Morten

Spillum

 
 

171

Janson, Mona

Spillum

 
 

172

Aasen, Arve

Lierne IL

 
 

173

Aasen, Anja

Lierne IL

 
 

174

Hovd, Anita Gjørv

Spillum

 
 

175

Strøm, Oddvar

Lierne IL

 
 

176

Gudding, Ottar

Lierne IL

 
 

177

Persson, Irina M.

Lierne IL

 
 

178

Brissach, Johnny

Lierne IL

 
 

179

Brissach, Daniel Estil

Lierne IL

 
 

180

Elvseth, Malin

Lierne IL

 
 

181

Elvseth, Morten

Lierne IL

 
 

182

Elvseth, Anton

Lierne IL

 
 

183

Hamland, Åse

Lierne IL

 
 

184

Emanuelsen, Henry

Lierne IL

 
 

185

Øie, Tone

Privat

 
 

186

Ingulfsvann, Einar Otto

Lierne IL

 
 

187

Skogen, Magne

Privat

 
         
         
         
   

82 deltakere i trimklasse fra Lindahl

 
   

lørdag 25.juni 2011

   
         
         
         
         

Portfjell-løpet 2011

     

Tunnsjø 25.06.2011

 
         
         
         
 

Setertrim

     
         

NR

Navn

NR

Navn

 

1

Freland, Inger

41

Kvetangen, Margrete

 

2

Freland, Ole

42

Kløvjan, Lise

 

3

Øie, Helge

43

Leirfald, Nora

 

4

Øie, Henny

44

Leirfald, Bjørn Ove

 

5

Devik, Jonas

45

Berre, Eva

 

6

Bergin, Jarle

46

Gåsbakk, Stig

 

7

Bergin, Åsta

47

Holvik, Elin

 

8

Høston, Markus Strøm

48

Gåsbakk, Joar

 

9

Høston, Oda Strøm

49

Gåsbakk, Iselin

 

10

Lindgren, Jan Erik

50

Okkenhaug, Arne M. H.

 

11

Hansen, Veronica Ditløv

51

Stene, Robert Andre

 

12

Winter, Lise

52

Aamo, Oddny Aagård

 

13

Ingulfsvann, Per

53

Urdshals, Marie

 

14

Ingulfsvann, Jorun

54

Lindsetmo, Tone

 

15

Kvemo, Lisbet

55

Grubbmo, Agnes

 

16

Kvemo, Bente

56

Freland, Grete Grubbmo

 

17

Reitan, Daniel Westberg

57

Freland, Maja

 

18

Reitan, Lukas Westberg

58

Freland, Gina Bratberg

 

19

Vik, Herdis

58

Freland, Ane

 

20

Olsen, Veronica Vik

59

Blomdahl, Arnstein

 

21

Vik, Erik

60

Blomdahl, Anna Siv S.

 

22

Vik, Tina

61

Blomdahl, Sanna

 

23

Andersson, Magdalena

62

Blomdahl, Elias

 

24

Andersson, Tea Rørmark

63

Devik, Sander

 

25

Andersson, Niklas Rørmark

64

Devik, Ingrid

 

26

Sandvik, Ane Ness

65

Kvaale, Martin

 

27

Leksås, Vegar Leer

66

Grønnbeck, Torild

 

28

Leer, Jon

67

Skage, Kjellfrid

 

29

Fossum, Sigve Grande

68

Estil, Bente

 

30

Busse, Vegard

69

Brissach, Are Estil

 

31

Busse, Sigrid

70

Brissach, Ola Estil

 

32

Busse, Ingeborg

71

Estil, Håkon

 

33

Zielinski, Eva

72

Vollan, Ove

 

34

Zielinski, Line

73

Skålbones, Janne

 

35

Ryan, Liss Audveig

74

Rognlid, Braien S.

 

36

Toremo, Asbjørg

75

Rognlid, Sandra S.

 

37

Gåsbakk, Haldis

76

Rognlid, Kevin S.

 

38

Vestermo-Reitan, Helga

77

Berre, Oliver

 

39

Vestermo-Reitan, Bjørn

78

Berre, Ludvik

 

40

Staldvik, Aase

79

Holmboe, Syrene

 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

80

Holmboe, Arild

     

81

Holmboe, Simen

     

82

Holmboe, Andreas

     

83

Kvalø, Marie

     

84

Bergin, Oda

     

85

Lande, Synne Sæther

     

86

Totsås, Mogens

     

87

Totsås, Tordis K.

     

88

Kvetangen, Lina

     

89

Totsås, Sanna Kristina

     

90

Eide, Per Jan

     

91

Johansen, Nina Gilhuus

     

92

Wallinder, Kristian

     

93

Wallinder, Elise

     

94

Aasen, Ann-Cathrin

     

95

Aasen, Siv

     

96

Ingulfsvann, Sander

     

97

Hällingen, Oliver Berntson

     

98

Stifjell, Finn

     

 

Resultater 2010



Portfjelløpet 2010. Lørdag 26. juni

   
 

Resultatliste

41 stk

 
         
 

Damer 16-20 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

1

Tonje Leirfald Nilsen

Grong IL

01:39:01

 

2

Anne Lise Grubbmo

Lierne IL

Brutt

         
 

Damer 21-34 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

4

Hanne Margrete Flaat

Namdal Løpeklubb

01:47:07

2

3

Synnøve Ingulfsvann

Tunnsjø IL

01:49:31

         
 

Damer 35-44 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

5

Merete Røthe

Namsos Løpeklubb

01:44:52

         
         
 

Damer 55-64 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

6

Sissel Ingulfsvann

Tunnsjø IL

02:11:45

         
         
         
 

Herrer 16-20 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

41

Kim Daniel Iversen

Ytre Namdal Løpeklubb

01:22:48

2

32

Lars Stefan Lindgren

Røyrvik IF

01:39:45

 

30

Lasse Skarpengland

Sømna IL

Brutt

         
 

Herrer 21-34 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

47

Kenneth Myhre

Malm IL

01:14:48

2

9

Ove Antvord Haugereid

Namdal Løpeklubb

01:16:09

3

45

Mauritz Book

 

01:38:42

         
 

Herrer 35-44 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

13

Roar Brøndbo

Namdal Løpeklubb

01:16:42

2

27

Ørjar Wærum Evensen

Sømna IL

01:23:47

3

28

Nils Andre Reinfjord

Sømna IL

01:24:56

4

20

Rolv-Jørgen Bredesen

Sømna IL

01:26:08

5

18

Andreas Vannebo

Spillum IL

01:27:01

6

14

Einar Kvemo

Lierne IL

01:34:02

7

37

Jon Gartland

Overhalla IL

01:34:09

8

16

Jan Olav Dagsvik

Sørlia IL

01:41:42

9

44

Leif Arve Sve

Namdal Løpeklubb

01:41:49

10

17

Leif Morten Heggli

Sandvollan IL

01:44:02

11

19

Jan Ove Klingen

Spillum IL

01:48:09

12

11

Arnt Reitan

Tunnsjø IL

01:48:41

         
 

Herrer 45-54 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

24

Gunnar Trana

Sømna IL

01:16:58

2

33

Torstein Bjørhusdal

Elva/Namsskogan IL

01:20:56

3

22

Nils Ivar Wallinder

Lierne IL

01:21:02

4

38

Per Marsfjell

Botnan IL

01:25:06

5

42

Trond Hestvik

Ytre Namdal Løpeklubb

01:26:20

6

40

Knut Lian

Spillum IL

01:29:01

7

43

Geir Staldvik

Elva/Namsskogan IL

01:29:04

8

35

Jo Gaute Mathisen

Overhalla IL

01:36:04

9

36

Tor Jonny Grongstad

Overhalla IL

01:38:33

10

31

Steinar Solum

Overhalla IL

01:38:33

11

21

Bengt Ivan Blom

Spillum IL

01:39:01

12

46

Bjørnar Flått

Overhalla IL

01:39:51

13

34

Hugo Lande

Terråk IL

01:40:39

14

23

Hallgeir Kveli

Nordli IL

01:42:57

         
 

Herrer 55-64 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

25

Almar Nilsen

Terråk IL

01:27:40

         
 

Herrer 65-74 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

26

Ole Jørgen Mjøsund

Spillum IL

01:50:57

2

29

Oddvar Strøm

Tunnsjø IL

02:17:30

         

Nr 5, 20, 27, 41, 42, har fått 1 min tillegg for å ha løpt feil.

 
         
   

Trim Lindahl

53 stk

 
         
 

101

Stein Erik Granli

Grong IL

Arr.

 

102

Sigurd Granli

Grong IL

Arr.

 

103

Gro Granli

Grong IL

Arr.

 

104

Halvard Granli

Grong IL

Arr.

 

106

Karl Anton Granli

Tunnsjø IL

Arr.

 

107

Morten Elvseth

Lierne IL

Arr.

 

108

Anton Elvseth

Lierne IL

Arr.

 

109

Arve Aasen

Tunnsjø IL

Arr.

 

110

Siv Aasen

Tunnsjø IL

Arr.

 

111

Hallgeir Ditløv

Tunnsjø IL

Arr.

 

112

Einar Otto Ingulfsvann

Tunnsjø IL

Arr.

 

113

Janne Reitan

Tunnsjø IL

Arr.

 

116

Christer Klingberg

Bjørkvattnet

 
 

117

Turid Fagerli

Lierne IL

 
 

118

Jon Inge Olsen

   
 

119

Ingunn Ingulfsvann

Rørvik

 
 

120

Per Asbjørn Skistad

Overhalla

 
 

121

Solbjørg Skistad

Overhalla

 
 

122

Henny Bruvoll

Lierne IL

 
 

123

Hege Stamnes

   
 

124

Rino Fjelde

   
 

125

Erik Fjelde

   
 

126

Johan P. Bergin

   
 

127

Jonas Rosten

   
 

128

Jostein Bergin

   
 

129

Jan Ove Bergin

   
 

130

Trude Lerfald

   
 

131

Marte Lerfald Nilssen

   
 

132

Oda Malmo

   
 

133

Asbjørn S. Bjørhusdal

   
 

134

Ottar Gudding

   
 

135

Irina Persson

   
 

136

Sven Georg Ingulfsvann

   
 

137

Gabriel Søfting

   
 

138

Merete Fossland

Overhalla

 
 

139

Lasse A. Vannebo

   
 

140

Olga Kvemo

   
 

141

Lise Wennevik

Sykehuset Namnsos BIL

 
 

142

Siri Solberg Westerdahl

Egge

 
 

143

Marit Mohrsen

Egge

 
 

144

Åse Kolberg

Steinkjer

 
 

145

Arnfinn Kolberg

Steinkjer

 
 

146

Terje Reitan

Tunnsjø IL

 
 

147

Tor Gjersvik

Røyrvik IL

 
 

148

Paul H. Gjersvik

Røyrvik IL

 
 

149

Monika Sæther

Grong IL

 
 

150

Sindre S. Lande

   
 

151

Hans Petter Stokke

   
 

152

Vigdis Stokke

   
 

153

Ottar Bergli

   
 

154

Ole Mickal Granli

   
 

155

Leif Arild Fjelde

   
 

156

Leo Grubbmo

   
         
   

Setertrim

69 stk

 
         
 

1

Ann Cathrin Aasen

Tunnsjø IL

Arr.

 

2

Sander Ingulfsvann

Tunnsjø IL

Arr.

 

3

Inger Ingulfsvann

Tunnsjø IL

Arr.

 

4

Mona Kveli

   
 

5

Jon Leer

   
 

6

Halvard Avdem

   
 

7

Maria Juklestad

   
 

8

Ole Marius Sprauten

   
 

9

Elisabeth Avdem

   
 

10

Ruth Karin Fjelde

   
 

11

Lina Amalie Fjelde

   
 

12

Line Elise Ditløv

   
 

13

Lukas W. Reitan

   
 

14

Kikke Kvemo

   
 

15

Ann Kristin Nordgård

   
 

16

Ole Martin Nordgård

   
 

17

Eva W. Kveli

   
 

18

Olga Elisabeth Strøm

   
 

19

Andreas Stokkan

Harran IL

 
 

20

Jorund Åstrand

   
 

21

Elen Sofie Øie

   
 

22

Ole Kristian Selliås

   
 

23

Hege Skjervoldsmo

   
 

24

Asbjørn Toremo

   
 

25

Halldis Gåsbakk

   
 

26

Oddbjørg Ingulfsvann

   
 

27

Marte Finnanger Fløan

   
 

28

Sissel Fløan Solum

   
 

29

Margrete Kvetangen

   
 

30

Ingrid Bergli

   
 

31

Lilly Kveli

   
 

32

Ida Kveli Selvik

   
 

33

Elin Kveli Selvik

   
 

34

Sveinung Kveli

   
 

35

Grethe Venås Kveli

   
 

36

Ludvik Berre

Spillum IL

 
 

37

June Berre

Spillum IL

 
 

38

Oliver Berre

Spillum IL

 
 

39

Eva Kristin Berre

Spillum IL

 
 

40

Kurt Finvik

Kolvereid IL

 
 

41

Kari Toremo Finvik

Kolvereid IL

 
 

42

Elin Cecilie Holvik

Tunnsjø IL

 
 

43

Joar Gåsbakk

Tunnsjø IL

 
 

44

Iselin Gåsbakk

Tunnsjø IL

 
 

45

Stig Gåsbakk

Tunnsjø IL

 
 

46

Emma Andersson

Tunnsjø IL

 
 

47

Nina Gilhuus

Nordli IL

 
 

48

Elise Wallinder

Nordli IL

 
 

49

Kristian Wallinder

Nordli IL

 
 

50

Åge Andreas Selliås

   
 

51

Magne Skogen

Tunnsjø IL

 
 

52

Jan Erik Lindgren

Røyrvik IF

 
 

53

Agnes Grubbmo

Tunnsjø IL

 
 

54

Liv Anne Grubbmo

Tunnsjø IL

 
 

55

Per Bruno Freland

   
 

56

Grete Grubbmo Freland

   
 

57

Camilla N. Øyen

Spillum IL

 
 

58

Tone Øyen

Spillum IL

 
 

59

Ove J. Vollan

Skorovass IL

 
 

60

Åsta Bergin

Grong IL

 
 

61

Anja Aasen

Tunnsjø IL

 
 

62

Åsgeir Moe

NESK

 
 

63

Liv Moe

NESK

 
 

64

Therese Ditløv

Tunnsjø IL

 
 

65

Sune Lindman

Björkvattnet

 
 

66

Ola Berre

Spillum IL

 
 

67

Turid Klimpen Lande

Terråk IL

 
 

68

Vidar Fjerdingøy

Terråk IL

 
 

69

Vanja Fjerdingøy

Terråk IL

 

 

Portfjell-løpet 2010

Bitmap

 
     

POENGPOKALER

 

KLASSE

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

 

Damer

               
   

Berit Vestermo

 

Hovin IL

 

15

   
   

Tonje Leirfald Nilsen

 

Grong IL

 

14

   
   

Hild Sissel K Vannebo

Overhalla IL

 

7

   
   

Elise Aunet Tyldum

 

Overhalla IL

 

7

   
   

Laila Kveli

 

Steinkjer FIK

7

   
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

7

   
   

Merethe Røthe

 

Namsos LK

5

   
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

5

   
   

Toril Bryn

 

Grong IL

 

4

   
   

Hanne Margrete Flaat

 

Namdal LK

 

4

   
   

Anna Jonasson

 

Jormvattnet IF

4

   
   

Anne Lise Grubbmo

 

Lierne IL

 

3

   
   

Åse Rosten

 

Grong il

 

3

   
   

Marit Bröndbo

 

Namdal LK

 

1

   

Herrer

               
   

Ove Haugereid

 

Nordli IL

 

21

Odel og eie

 
   

Morten Skarstad

 

Namdal LK

 

19

   
   

Espen Fiskum

 

Namdal LK

 

14

   
   

Ole Marius Bach

 

Mosvik IL

 

11

   
   

Kenneth Myhre

 

Malm IL

 

7

   
   

Henrik Sandstad

 

Steinkjer FIK

7

   
   

Torstein Østnor

 

Namdal LK

 

6

   
   

Ole Leirvik

 

Namdal LK

 

5

   
   

Nils Ivar Wallinder

 

Namdal LK

 

5

   
   

Roar Brøndbo

 

Namdal LK

 

4

   
   

Håvard Mikalsen

 

Ytre Namdal LL

4

   
   

Sondre Norstad Moen

 

Strindheim IL

4

   
   

Gunnar Thrana

 

Sømna IL

 

3

   
   

Espen Kveli

 

Namdal LK

 

3

   
   

Gunnar Hammarberg

 

Offerdal

 

3

   
   

Rune Opem

 

Stjørdal FIK

 

3

   
   

Espen Emanuelsen

 

Namdal LK

 

3

   
   

Jørn Y Tømmerstrand

 

Namdal LK

 

2

   
   

Almar Nilsen

 

Terråk IL

 

2

   
   

Torstein Bjørhusdal

 

Elva/Namsskogan

2

   
   

Leo Lyngstad

 

Sørli IL

 

1

   
   

Jonas H Sæther

 

Mosvik IL

 

1

   
   

Morgan Aagård

 

Namdal LK

 

1

   
   

Kim Daniel Iversen

 

Ytre Namdal LL

1

   
                 

LI - BYGG POKAL

 
                 

Damer

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

 
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

21

Odel og eie

 
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

19

   
   

Anne Lise Grubbmo

 

Lierne IL

 

7

   
                 

Herrer

               
   

Nils Ivar Wallinder

 

Lierne IL

 

14

   
   

Even Kvemo

 

Lierne IL

 

12

   
   

Einar Otto Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

9

   
   

Ola Kvemo

 

Lierne IL

 

5

   
   

Einar Kvemo

 

Lierne IL

 

5

   
   

Tor Birger Østnor

 

Sørli IL

 

4

   
   

Hallgeir Kveli

 

Nordli IL

 

4

   
   

Oddvar Strøm

 

Lierne IL

 

4

   
   

Gabriel Söfting

 

Lierne IL

 

3

   
   

Arnt Reitan

 

Tunnsjø IL

 

3

   
   

Kåre Viken

 

Lierne IL

 

1

   
                 
                 
                 
                 

 

Portfjell-løpet 2010

4, 154, 0, 0, 7, 6, 2, 0Bitmap

 
   
               

Lagkonkurranse

               

Konkurranse herrer

           
               

Plassering

Klubb

 

Navn

 

Tid

 
               

1

 

Sømna IL

 

Gunnar Thrana

01:16:58

 
       

Ørjar W Evensen

01:23:47

 
       

Nils A Reinfjord

01:24:56

 
       

SUM TID

 

4:05:41

 
               

2

 

Namdal Løpekubb

Ove A Haugereid

01:16:09

 
       

Roar Brøndbo

01:16:42

 
       

Leif Arve Sve

01:41:49

 
       

SUM TID

 

04:14:40

 
               
               

3

 

Spillum IL

 

Andreas Vannebo

01:27:01

 
       

Knut Lian

 

01:29:01

 
       

Bengt Ivan Blom

01:39:01

 
       

SUM TID

 

04:35:03

 
               

4

 

Overhalla IL

Jon Gartland

01:34:09

 
       

Jo Gaute Mathisen

01:36:04

 
       

Tor J Grongstad

01:38:33

 
           

04:48:46

 
               
               

Konkurranse damer

           
               
   

Ingen lag

         

 

Resultater 2013



Portfjelløpet 2013. Lørdag 22. juni

     
   

Resultatliste

       
 

Damer 16-20 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

186

Natalie

Fjelde

Tunnsjø IL

01:43:03

 
 

216

Anne Lise

Grubbmo

Lierne IL

01:48:16

 
 

209

Hilde

Østnor

Lierne IL

02:11:14

 
             
             
 

Damer 21-34 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

227

Heidi

Hestmark

Namdal løpeklubb

01:32:03

 
 

193

Laila

Kveli

Namdal LK

01:38:25

 
 

224

Tonje

Lerfald Nilssen

Namdal løpeklubb

01:41:45

 
 

192

Sanna

Solbakken

Snåsa IL

01:50:45

 
             
 

Damer 35-44 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

232

Hanne

Flaat

Namdal løpeklubb

01:43:33

 
 

223

Lena

Fuglstad

Åbygda IL

01:46:20

 
 

210

Anita

Fossheim

Apotek 1 Namsos

02:11:32

 

brutt

219

Katja

Mjøsund

MS Parma

   
             
 

Damer 45-54 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

205

Hild Sissel K

Vannebo

Namdal LK

01:37:23

 
 

222

Merete

Røthe

Namdal Løpeklubb

01:51:07

 
 

230

Edel Marie

Storaunet

Sandvik Verksted

02:13:03

 
 

208

Aud Iren

Løvaas

Grong IL

02:29:08

 
 

237

Ingri

Gartland

Grong IL

02:29:09

 
             
 

Damer 55-64 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

184

Sissel

Ingulfsvann

Tunnsjø IL

02:16:10

 
 

238

Bodil

Sjöblom Strömgren

IFK Strömsund

03:05:30

 
             
 

Damer 65-74 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

233

Sissel

Sørhøy

Terråk IL

02:34:25

 
             
             
 

Herrer 14-15 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

196

Anton

Elvseth

Lierne IL

01:25:52

 
 

183

Johannes

Tyldum

Hållingen IL

01:38:13

 
 

235

Erik Mathias

Fjelde

Lierne IL

01:41:36

 
 

199

Daniel

Estil Brissach

Lierne il

01:42:41

 
 

212

Gunnar

Solbakken

Vemundvik IL

01:43:26

 
 

214

Samuel

Albertsson

Frostvikens FF

01:59:14

 

brutt

234

Karl Anton

Granli

Lierne IL

   
             
 

Herrer 16-20 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

198

Ole Jørgen

Bruvoll

Namdal Løpeklubb

01:17:46

 
 

185

Vetle

Halsan

Frol IL

01:27:44

 
 

245

Lars Eivind

Jønvik

Namdal Løpeklubb

01:27:50

 
 

182

Adrian

Thorsen

Elvalandet IL

01:40:11

 
 

243

Lars Stefan

Lindgren

Røyrvik IF

02:10:08

 
             
 

Herrer 21-34 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

202

Jonas Austmo

Kolstad

Henning Skilag/Steinkjer Friidrettsklubb

01:18:04

 
 

221

Rune Magnus

Sirijord

Hattfjelldal IL

01:19:56

 
 

218

Keijo

Priks

Korpus Racing

01:19:57

 
 

226

Ståle

Sirijord

Hattfjelldal il

01:21:17

 
 

191

Torstein

Østnor

Namdal LK

01:21:29

 
 

201

Anders

Hynne

Ogndal IL

01:26:38

 
 

239

David

Berg

Bodsjöböle SK

01:30:41

 
 

200

Dan Carlos

Nyvik

Røyrvik IF

01:38:02

 
 

240

Conny

Forne

Vattudalens LDK

01:41:13

 
             
 

Herrer 35-44 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

228

Jan Olav

Smalås

Namdal løpeklubb

01:20:35

 
 

220

Asgeir

Mjøsund

MS Parma

01:20:58

 
 

215

Per Odd

Rygg

Henning il

01:23:06

 
 

241

Steinar

Hanem

Hattfjeldal IL

01:31:24

 
 

244

Stian

Brekkvassmo

Elva/Namsskogan

01:39:15

 
 

229

Ole Bjørn

Gartland

Experis Manpower Group

01:45:39

 
 

207

Hans Oskar

Devik

Røyrvik

01:49:00

 
 

211

Knut

Solbakken

Vemundvik IL

01:50:58

 
             
 

Herrer 45-54 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

181

Gunnar

Thrana

Sømna IL

01:21:22

 
 

189

Jogeir

Bjørhusdal

Elva/Namsskogan

01:29:32

 
 

206

Andreas

Vannebo

Spillum IL

01:32:17

 
 

194

Nils Ivar

Wallinder

Namdal LK

01:32:25

 
 

213

Einar

Kvemo

Lierne IL

01:35:27

 
 

231

Ove

Sandvik

Sandvik Verksted

01:38:37

 
 

217

Johan Petter

Bergin

Grong IL

01:48:33

 
 

190

Leif Arve

Sve

Namdal LK

01:49:25

 
 

197

Frank Eddy

Wahl

Abelvær IL

01:50:52

 
 

195

Bjørn

Sagmo

Trones IL

01:51:28

 
 

203

Bengt

Hemmingsson

Bodsjöböle sk

02:05:34

 
 

236

Jan Magnar

Klinkenberg

Grong IL

02:18:29

 
             
 

Herrer 55-64 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 
 

225

Almar

Nilsen

Terråk il

01:28:36

 
 

242

Leo

Lyngstad

Sørli IL

01:32:04

 
 

204

Rune

Brennbakk

Hattfjelldal IL

01:54:18

 
             
 

Herrer 75-84 år

       
 

Startnr

Navn

 

Klubb

Tid

 

Brutt

187

Kjell

Hildrum

Namsos LK

   
 

188

Asbjørn

Bjørhusdal

Elva/Namsskogan

02:36:09

 



 

Portfjelløpet 2013. Lørdag 22. juni

 

TRIM fra Lindahl

 

1

Anja Aasen

Tunnsjø IL

2

Erling Aagård

Lierne IL

3

Terje Reitan

Tunnsjø IL

4

Ørjan Avdem

Tunnsjø IL

5

Arve Aasen

Tunnsjø IL

6

Ottar Gudding

Tunnsjø IL

7

Synnøve Ingulfsvann

Tunnsjø IL

8

Sven Georg Ingulfsvann

Tunnsjø IL

9

Einar Otto Ingulfsvann

Tunnsjø IL

10

Åsta Bergin

Grong IL

11

Jarle Bergin

Grong IL

12

Kristin Avdem

 

13

Mona Grubbmo

Lierne IL

14

Maj R. Grande

Lierne IL

15

Terje Grande

Lierne IL

16

Julla Westum

Lierne IL

17

Gunn Anita Westum

Lierne IL

18

Bettan Ekström

Lierne IL

19

Arnt Reitan

 

20

Tor Gjersvik

Røyrvik IF

21

Gunn Brønseth

Grong IL

22

Elin Moe Bergin

Grong IL

23

Johannes Okstad

IL Hållingen

24

Solbjørg Skistad

Overhalla IL

25

Per Asbjørn Skistad

Overhalla IL

26

Anders Guddingsmo

Frol IL

27

Hans Petter Myrås

Frol IL

28

Jo Severin Matberg

Frol IL

29

Martine Røkke

Frol IL

30

Markus Strøm Høston

Røyrvik IF

31

Jan Erik Lindgren

Røyrvik IF

32

Olga Strøm

Røyrvik IF

33

Einar Magne Bolås

Engelin IL

34

Susanna Bolås

Engelin IL

35

Stig Engelin

Engelin IL

36

Hanne Vilje Sagmo

Grong IL

37

Tove Nymann

Rørvik IL

38

Kay Knotten

Rørvik IL

39

Mette Aasen

Tunnsjø IL

40

Rino Andre Fjelde

Tunnsjø IL

41

John Inge Olsen

Privat

42

Ingunn Ingulfsvann

Rørvik IL

43

Olga Kvemo

Lierne IL

44

Åse Rosten

Grong IL

45

Jogeir Rosten

Grong IL

46

Johan Rosten

Grong IL

47

Trond Staberg

Mosvik

48

Rita Dahl Staberg

Mosvik

49

Anna Siv Blomdahl

Lierne IL

50

Karen Marie Bruce

Lierne IL

51

Sigurd Sæther Lande

Grong IL

52

Sindre Sæther Lande

Grong IL

53

Janne Reitan

Tunnsjø IL

54

Karl Richard Jakobsen

Rørvik IL

55

Marte Jakobsen

Rørvik IL

56

Nina Holand

Rørvik IL

57

Monika Paulsen

Rørvik IL

58

Mona Solsem

Rørvik IL

59

Venke Sørøy

Rørvik IL

60

Rita Andersen

Rørvik IL

61

Kjell Arne Raum

Rørvik IL

62

Line Marthe Fuglum Juliussen

Grong IL

63

Kristin J. Østerås

Grong IL

64

Tone Øie

IL Hållingen

65

Nina Øie Devik

Røyrvik IF

66

Ottar Bergli

Lierne IL

67

Herbjørn Kolstad

Namdalseid IL

68

Ottar Anton Kaldal

Namdalseid IL

69

Malin M. Elvseth

Lierne IL

70

Unn Merete Bomo

Snåsa IL

71

Are Ingulfsvann

Privat

72

Malin Junvald

Gäddede SK

73

Pernilla Jonasson

Gäddede SK

74

Håvard Jakobsen

Lund IL

75

Ane Sandvik Ness

Lierne IL

76

Karen Anna Kvemo

Lierne IL

77

Hanna Elise Stensli

Leirådal IL

78

Knut Ove Lillemoen

Eiendomsmegler 1

79

Harald Førdedal

Wing orienteringsklubb

80

Tor Arne Moen

Sørli IL

81

Maj-Britt Skåle

Sørli IL

82

Line Kirknes

Sørli IL

83

Daniel Finvold Sagmo

Elva /Namsskogan

84

Trude Lerfald Nilsen

Grong IL

85

Emma Andersson

Tunnsjø IL

86

Malin Andersson

Tunnsjø IL

87

Svenn Erik Guddingsmo

Frol IL

 

 

Setertrim med Natursti

 

Navn

1

Inger Ingulfsvann

2

Sander Ingulfsvann

3

Agnes Grubbmo

4

Marit Aamo Aagård

5

Per Jan Eide

6

Anny Grubbmo

7

Ann Cathrin Aasen

8

Henny Bruvoll

9

Turid Fagerli

10

Lisbeth Kvemo

11

Halldis Gåsbakk

12

Asbjørn Toremo

13

Doris P. Ditløv

14

Odd Gjertsås

15

Kjellfrid Skage

16

Einar Martin Granli

17

Dagny Finvold

18

Ingrid Johanne Finvold Sagmo

19

Daniel Finvold Sagmo

20

Grethe Finvold

21

Oda Strøm Høston

22

Ove J. Vollan

23

Tone A. Lindsethmo

24

Marie Aagård Urdshals

25

Oddny Aagård Aamo

26

Sigve S. Sandvik

27

Eilif S. Sandvik

28

Amanda Storaunet

29

Åshild Storaunet

30

Johnny Brissach

31

Are Estil Brissach

32

Ola Estil Brissach

33

Bente Kvemo

34

Leander

35

Siv Annie Aasen

36

Morten Børnes

37

Øystein Solum

38

Yngve Solum

39

Nina Elisabeth Solum

40

Hanne-Lise Solum

41

Svein Oliver Granli

42

Savannah Albertsson

43

Jampe Albertsson

44

Kjell Westum

45

Erik Westum

46

Electra Westum

47

Dorthe Sandvik

48

Börje Nilsson

49

Elin Kleven

50

Line Bjørk

51

Elise Wallinder

52

Kristian Wallinder

53

Herdis Vik

54

Ida I. Sørvik

55

Weronika Øie

56

Liv Flasnes Kjølstad

57

Eva R. Høstland

58

Geir T. Høstland

59

Helge Øie

60

Jonas Devik

61

Ola Devik

62

Sander Devik

63

Ingrid Devik

64

Henny Øie

65

Oliver Øie Berntsen

66

Hermod Øie

67

Grete Grubbmo Freland

68

Per Bruno Freland

69

Gina Bratberg Freland

70

Ane Bratberg Freland

71

Ludvik Berre

72

June Berre

73

Oliver Berre

74

Eva Kristin Berre

75

Gisle Berre

76

Love Björk

77

Bodil Nilsson

78

Lars Björk

79

Cathrine Fuglum

80

Marius F. Fjelde

81

Inge Fjelde

82

Braien Rognlid

83

Kevin Rognlid

84

Janne Skaalbones

85

Birgit Johansen

86

Espen Kveli

87

Øyvind Kveli

88

Ebba Kveli

89

Sondre Bengtsson

 

Resultater 2012



Portfjelløpet Resultatsliste 23.06.2012

 

Gutter 16 - 20

1 Ola Raaum Jansen Spillum il 1:25:39

2 Lars Jønvik Namsos Løpeklubb 1:34:24 08:45

3 Alexander Lindman Skogn IL 1:35:42 10:03

4 Vetle Halsan Frol Il 1:35:57 10:18

DNS Petter Lunde Husby Malm IL

DNS Aleksander Kirkeberg Malm IL

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 4

 

Jenter 16-20 år

1 Tonje Lerfald Nilssen Grong IL 1:40:07

2 Maria Wågan Namdal løpeklubb 1:45:35 05:28

3 Kathrine Gjørv Hovd Namdal løpeklubb 1:50:34 10:27

4 Line Bjørhusdal Elva/Namsskogan IL 1:57:50 17:43

5 Karen Anna Kvemo Lierne IL 2:08:10 28:03

6 Hilde Østnor Lierne IL 2:09:46 29:39

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

 

Kvinner 21-34 år

1 Mari Guin Frol Il 1:24:31

2 Laila Kveli Namdal løpeklubb 1:32:19 07:48

3 Heidi Hestmark Namdal løpeklubb 1:38:28 13:57

4 Synnøve Ingulfsvann Tunnsjø IL 1:43:46 19:15

5 Magdalena Andersson Tunnsjø 1:51:49 27:18

6 Sanna Solbakken Snåsa IL 1:56:05 31:34

7 Carita Liljefjäll Gäddede Sk 2:26:31 1:02:00

DNS Julie Gausen Inderøy IL

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 7

 

Kvinner 35-44 år

1 Hanne Flaat Namdal løpeklubb 1:45:58

2 Lena Fuglstad Terråk il 1:50:38 04:40

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

 

Kvinner 45-54 år

1 Merete Røthe Namsos Løpeklubb 1:46:21

2 Anne-Britt Grongstad OIL 1:58:08 11:47

3 Bente K. Haldorsen Terråk il. 2:27:50 41:29

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

 

Kvinner 65-74 år

1 Sissel Sørhøy Terråk il 2:10:28

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

 

Menn 21-34 år

1 Espen Kveli Namdal løpeklubb 1:13:21

2 Vegard Jørstad Snåsa IL 1:14:57 01:36

3 Ola A. Eggen Snåsa IL 1:24:00 10:39

4 Torstein Østnor Namdal løpeklubb 1:25:05 11:44

5 Even Kvemo Lierne IL 1:26:33 13:12

6 Kay Julnes Helgådal IL 1:35:40 22:19

7 Conny Forne Vattudalens LDK 1:42:24 29:03

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

 

Menn 35-44 år

1 Anders Högberg Skogn IL 1:18:46

2 Jan Olav Smalås Namdal løpeklubb 1:22:44 03:58

3 Per Odd Rygg Steinkjer FIK 1:22:45 03:59

4 Runar Martinsen Sørli IL 1:26:03 07:17

5 Arild Olav Sagvold Leirådal IL 1:27:32 08:46

6 Atle Gangstø Terråk il 1:39:13 20:27

7 Ottar A. Kaldal Namdalseid IL 1:41:02 22:16

8 Frankeddy Wahl ABELVÆR I.L. 1:52:26 33:40

9 Hans Oskar Devik Røyrvik IF 1:54:06 35:20

10 Frode Stifjell Skorovas IL 1:55:27 36:41

Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10

 

Menn 45-54 år

1 Jogeir Bjørhusdal Elva/Namsskogan IL 1:27:51

2 Einar Kvemo Lierne IL 1:34:23 06:32

3 Antaris Persson ssok gjurd 1:41:10 13:19

4 Tor Jonny Grongstad OIL 1:48:17 20:26

5 Ola Kvemo Lierne IL 1:56:16 28:25

6 Stein Lande Terråk il 1:58:26 30:35

7 Jens Kveli SVV-BIL 2:00:14 32:23

8 Arne Albert Bekkevold Terråk il 2:01:41 33:50

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8

 

Menn 55-64 år

1 Almar Nilsen Terråk il 1:28:32

2 Anders Nilsson Brunflo IF Sverige 1:49:51 21:19

3 Asle Haldorsen Terråk il. 1:50:35 22:03

DNF Per Arild Bolaas Steinkjer Skiklubb

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

 

Menn 65-74 år

1 Ole Jørgen Mjøsund Spillum il 1:53:41

2 Oddvar Strøm Tunnsjø IL 3:03:34 1:09:53

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

 

Kvinner 55-64 År

1 Sissel Ingulfsvann Tunnsjø IL 2:20:03

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

 

Menn 75 +

1 Asbjørn Bjørhusdal Elva/Namsskogan IL 2:15:41

DNS Kjell Hildrum Namsos Løpeklubb

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 1

eTiming - www.emit.no 23.06.2012 15:10:05 Side:2


 

Portfjelløpet 2012. Lørdag 23. juni

 

Setertrim med Natursti

 

Navn

1

Martine Gjertsås

2

Hedda Emilie Gjertsås

3

Solvor Emanulelsen

4

Oddny Aagård Aamo

5

Marit Aamo Gjertsås

6

Agnes Grubbmo

7

Adrian Lie

8

Johan Rosten

9

Stig Gåsbakk

10

Joar Gåsbakk

11

Iselin Gåsbakk

12

Elin Hovik

13

Oliver Berre

14

June Berre

15

Ludvik Berre

16

Eva Kristin Berre

17

Lars Bjørk

18

Line Bjørk

19

Love Bjørk

20

Roy Inge Bergli

21

Julie K. Bergli

22

Signe Bergli

23

Jon Leer

24

Trond Hildrum

25

Tina Høstland

26

Oliver Øie

27

Hermod Öie

28

Sander Devik

29

Johs. K. Okstad

30

Liv Hasnes Kjölstad

31

Linda K.P. Halsan

32

Martin Halsan

33

Björn Halsan

34

Birgit Johansen

35

Kjell Westum

36

Electra Westum

37

Ingrid Devik

38

Henny Öie

39

Marte S. Risvik

40

Bengt Nilsson

41

Bodil Nilsson

42

Helge Öie

43

Jonas Devik

44

Julie Gausen

45

Hallgeir Kveli

46

Eva W. Kveli

47

Sondre Elias Bengtson

48

Erik Larsen

 

Setertrim med Natursti

49

Lillian stöbakk Sörvik

50

Herdis Vik

51

Ida Ingulfsvann Sörvik

52

Are Eskil Brissach

53

Aase Hamland

54

Henry Emanulsen

55

Doris P. Ditlöv

56

Line Elise B. Ditlöv

57

Anne Husvik Otteröy

58

Geir Höstland

59

Eva R. Höstland

60

Kristian Wallinder

61

Thea Rörmark Andersson

62

Niklas Rörmark Andersson

63

Martin Kvaale

64

Malin Andersson

65

Bente Kvemo

66

Lisbeth Kvemo

67

Öyvind Hofstad

68

Marit Aunli

69

Emma Aunli Hofstad

70

Sunniva Aunli Hofstad

71

Patrik Aunli Hofstad

72

Marta Aunli

73

Oliver Aunli

74

Casper Aunli

75

Vilde Aunli

76

Kikke Kvemo

77

Örnar Lundevall

78

Kristin Avdem

79

Per Ingulfsvann

80

Jarle Bergin

81

Asle Bergin

82

Espen Kvitle

83

Lene Kvitle

84

Mia Emilie Kvitle

85

Marie Aagård Urdshals

86

Tone A. Lindsetmo

87

Finn Stifjell

88

Kjellfrid Skage

89

Halldis Gåsbakk

90

Asbjörn Toremo

91

Ove Vollan

92

Margrete Kvetangen

93

Olav Kvetangen

94

Elin Nordås

95

Lukas W. Reitan

96

Elise Wallinder

97

Sander Ingulfsvann

98

Inger Ingulfsvann

99

Ann Cathrin Aasen

100

Örjan Avdem

 

Setertrim med Natursti

101

Henny Bruvoll

102

Turid Fagerli

103

Sven Georg Ingulfsvann

   

 

Portfjelløpet 2012. Lørdag 23. juni

 

TRIM fra Lindahl

 

1

Gudding, Ottar

Tunnsjø IL

2

Aasen, Arve

Tunnsjø IL

3

Reitan, Terje

Tunnsjø IL

4

Brissach, Johnny

Lierne IL

5

Estil Brissach, Daniel

Lierne IL

6

Ingulfsvann, Einar Otto

Tunnsjø IL

7

Grubbmo, Anne Lise

Lierne IL

8

Grubbmo, Mona

Lierne IL

9

Lindgren, Jan Erik

Røyrvik IF

10

Moen, Merete Kveli

Ingen

11

Nygård Andersen, Rita

Rørvik Skole

12

Paulsen, Monika

Rørvik Skoleklubb

13

Kjelbotn, Richard

Botnan IL

14

Sandvik Ness, Ane

Lierne IL

15

Solsem, Mona Irene

Skoleklubben Rørvik

16

Strøm, Olga Elisabeth

Røyrvik IF

17

Sørøy, Venke

Rørvik

18

Wennevik, Thorstein

Spillum IL

19

Wright, Tom

Namsen dyrehospital

20

Øie, Hermod

Hållingen

21

Devik, Anette

Røyrvik IF

22

Devik, Nina

Røyrvik IF

23

Devik, Ola

Røyrvik IF

24

Elstad Holand, Nina

Rørvik IL

25

Sandvik, Dorthe

Lierne IL

26

Øie, Tone Irene

Hållingen

27

Østnor, Einar

Lierne IL

28

Aunli, Renate

SMIA

29

Wallinder, Nils Ivar

Namdal løpeklubb

30

Andersson, Emma

 

31

Emanuelsen Gjertsås, Elin

 

32

Gjertsås, Hans Petter

 

33

Aagård, Erling

 

34

Vendelbo, Marianne

 

35

Zielinski, Eva

 

36

Zielinski, Johnny

 

37

Aasen, Mette

 

38

Fjelde, Rino

 

39

Larsen, Ingvild

 

40

Ingulfsvann, Ingun

 

41

Sørvik, Arne Johan

 

42

Olsen, John Inge

 

43

Williksen, Sissel

 

44

Williksen, Kjetil

 

45

Nymann, Tove

Rørvik IF

46

Knotten, Kay

Rørvik IF

47

Husvik, Terje

 

48

Grande, Terje

Lierne IL

     
 

TRIM fra Lindahl

 

49

Grande, May Randi

Lierne IL

50

Moe Bergin, Elin

Grong IL

51

Bergin, Johan Petter

Grong IL

52

Rosten, Åse

Grong IL

53

Rosten, Jogeir

Grong IL

54

Bergin, Aud Solrun

Harran IL

55

Aalberg, Åge Arild

Harran IL

56

Hestvik, Eva

Harran IL

57

Tunnsjø, Else

Egge IL

58

Persson, Irina

Lierne IL

59

Reitan, Arnt

Tunnsjø IL

60

Gjersvik, Tor

Røyrvik IF

61

Kvemo, Olga

Lierne IL

62

Sandmo, Kåre

Lierne IL

63

Estil, Bente

Lierne IL

64

Brissach, Ola

Lierne IL

65

Bergli, Ottar

Lierne IL

66

Sæter Lande, Sigurd

Grong IL

67

Sæter, Monika

Grong IL

68

Dahl Staberg, Rita

Mosvik IL

69

Brattaker, Ingrid

Mosvik IL

70

Jansen, Tor Morten

Spillum IL

71

Eide, Per Jan

Sørli IL

72

Sundvik, Tore

Namdalseid IL

73

Örjan Avdem

Tunnsjø IL

     
     
     
     

               
               

POENGPOKALER

KLASSE

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

 

Damer

             
   

Laila Kveli

 

Steinkjer FIK

 

19

 
   

Berit Vestermo

 

Hovin IL

 

17

 
   

Tonje Leirfald Nilsen

 

Grong IL

 

17

 
   

Mari Guin

 

Frol IL

 

12

 
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

10

 
   

Hild Sissel K Vannebo

 

Overhalla IL

 

7

 
   

Elise Aunet Tyldum

 

Overhalla IL

 

7

 
   

Merethe Røthe

 

Namsos LK

 

5

 
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

5

 
   

Toril Bryn

 

Grong IL

 

4

 
   

Hanne Margrete Flaat

 

Namdal LK

 

4

 
   

Heidi Hestmark

 

Namdal LK

 

4

 
   

Julie Gausen

 

Inderøy IL

 

4

 
   

Anna Jonasson

 

Jormvattnet IF

 

4

 
   

Marte Nagelhus Haug

     

3

 
   

Anne Lise Grubbmo

 

Lierne IL

 

3

 
   

Åse Rosten

 

Grong il

 

3

 
   

Maria Wågan

 

Namdal LK

 

1

 
   

Marit Bröndbo

 

Namdal LK

 

1

 
               
               

Pokaler settes ikke opp på nytt etter at de har gått ut

       
               
   

Libyggpokal herrer går ut 2012

         
   

Even Kvemo

 

Lierne IL

 

21 Poeng

 
               
   

Damer lag settes ikke opp ny

         
               
   

Herrelag pokal går ut 2012

 

Namdal LK

     
               
   

Beste herre har gått ut 2010

         
               
   

Libyggpokal dame har gått ut 2010

         

 

Resultater 2011

 

Resultatliste Portfjelløpet,25.06.2011

   
         

Damer 16-20

       

1,Julie Gausen, Inderøy IL, 1:35:18,

   

2,Marthe Nagelhus Haug, Steinkjer FIK, 1:39:19,

 

3,Kathrine Hovd, Namdal Løpeklubb, 1:48:58,

 

4,Karen Anna Kvemo, Lierne IL, 2:03:54,

 
         

Damer 21-34

       

1,Laila Kveli, Namdal Løpeklubb, 1:24:17,

 

2,Mari Riseth Guin, Frol IL, 1:24:35,

   

3,Synnøve Ingulfsvann, Tunnsjø IL, 1:41:30,

 

4,Elin Blom, Jormvatnets IF, 1:43:05,

   

5,Linda Strompedal, Ytre Namdal Løpelag, 1:59:09,

 

6,Carita Liljefjäll, Gäddede SK, 2:24:11,

   
         

Damer 35-44

       

1,Hild Sissel K Vannebo, Namdal Løpeklubb, 1:35:41,

 

2,Hanne Margrete Flått, Namdal Løpeklubb, 1:43:48,

 

3,Merete Røthe, Namsos Løpeklubb, 1:45:12,

 

4,Anita Hoddø, Namsos Løpeklubb, 1:52:30,

 

5,Mona Irene Solsem, Rørvik IL, 2:24:11,

 

6,Marie Hedman, Gäddede SK, 2:24:15,

 
         

Damer 45-54

       

1,Berit Vestermo, Namdal Løpeklubb, 1:40:28,

 

2,Nina Elstad Holand, Rørvik IL, 2:06:56,

 

3,Anne Lise Rørdal, Rørvik IL, 2:16:04,

   
         

Damer 55-64

       

1,Dagny Jonsson, Gäddede SK, 2:00:36,

 

2,Sissel Ingulfsvann, Tunnsjø IL, 2:10:46,

 
         

Herrer 16-20

       

1,Alexander Kirkeberg, Malm IL, 1:21:15,

 

2,Lars Erik Grande, Leksvik IL, 1:21:31,

   

3,Bjørnar Valøen, Steinkjer FIK, 1:21:34,

 

4,Georg Lande, Terråk IL, 1:23:02,

   

5,Sture Ramdal, Leksvik IL, 1:23:27,

   

6,Petter Lunde Husby, Malm IL, 1:29:42,

 

7,Lars Kristian Trondstad, Leksvik IL, 1:30:40,

 

8,Ola Raaum Jansen, Spillum IL, 1:35:00,

 
         

Herrer 21-34

       

1,Jerry Ahrlin, Trångsviken IF, 1:11:14,

   

2,Andreas Myran Steen, Leksvik IL, 1:14:36,

 

3,Hans Petter Lykkja, IK Rindalstroll, 1:16:07,

 

4,Eirik Nordvik, Henning Skilag, 1:17:28,

 

5,Espen Kveli, Lierne IL, 1:18:05,

   

6,Kenneth Myhre, Malm IL, 1:19:46,

   

7,Odd Lykkja, Røyrvik IL, 1:26:08,

   

8,Even Kvemo, Lierne IL, 1:32:08,

   

9,Fredrik Totsås, Team Ol'Fredriksa, 1:40:48,

 
         

Herrer 35-44

       

1,Anders Högberg, IFK Umeå, 1:16:56,

   

2,Jan Olav Smalås, Namdal Løpeklubb, 1:28:47,

 

3,Einar Kvemo, Lierne IL, 1:31:54,

   

4,Andreas Vannebo, Spillum IL, 1:32:47,

 

5,Bjørn Tore Nordlund, Elva Namsskogan IL, 1:35:53,

 

6,Jan Bjørnar Totsås, Rævjaktlaget spætt og spade, 1:39:05,

7,Terje Lillemark, Lierne IL, 1:46:52,

   

8,Patrik Lundgren, Lierne IL, 1:51:07,

   

9,Jan Ove Klingen, Spillum IL, 1:51:31,

   

10,Arnt Reitan, Tunnsjø IL, 2:09:37,

   
         

Herrer 45-54

       

1,Torstein Bjørhusdal, Elva Namsskogan IL, 1:23:30,

 

2,Nils Ivar Wallinder, Namdal Løpeklubb, 1:25:28,

 

3,Per Marsfjell, Botnan IL, 1:25:36,

   

4,Knut Lian, Spillum IL, 1:32:09,

   

5,Geir Staldvik, Elva Namsskogan IL, 1:33:37,

 

6,Robert Husby, Malm IL, 1:35:24,

   

7,Bengt Ivan Blom, Spillum IL, 1:35:59,

   

8,Stig Vikedal, Spillum IL, 1:38:39,

   

9,Bjørnar Flått, Overhalla IL, 1:40:56,

   

10,Sten Vikestad, Kula IL, 1:41:50,

   

11,Jo Gaute Mortensen, Overhalla IL, 1:43:27,

 

12,Ola Kvemo, Lierne IL, 1:44:14,

   

13,Tor Jonny Grongstad, Overhalla IL, 1:46:28,

 
         

Herrer 55-64

       

1,Almar Nilsen, Terråk IL, 1:29:40,

   

2,Per Arild Bolaas, Steinkjer Skiklubb, 1:32:55,

 

3,Hallgeir Kveli, Lierne IL, 1:36:36,

   

4,Torstein Wennevik, Spillum IL, 2:03:50,

 
         

Herrer 65-74

       

1,Ole Jørgen Mjøsund, Spillum IL, 1:46:47,

 

2,Kjell Hopen, Privat, 1:57:24,

   

3,Asbjørn S Bjørhusdal, Elva Namsskogan IL, 2:05:44,

 

Portfjelløpet 2011

       
   

Lørdag  25.juni

   
         
         
 

KLASSE   TRIM    DAMER / HERRER

   
         
 

Nr.

Navn

Klubb

 
 

106

Bruvoll, Henny

Lierne IL

 
 

107

Fagerli, Turid

Lierne IL

 
 

108

Guddingsmo, Sven Erik

Frol IL

 
 

109

Myhrås, Hans Petter

Håpet Skiklubb

 
 

110

Weglo, Olav

Namsen

 
 

111

Nymann, Tove

Rørvik

 
 

112

Knotten, Kay

Rørvik

 
 

113

Strand, Leif Tore

Rørvik

 
 

114

Strand, Margareth

Rørvik

 
 

115

Blom, Roy

Privat

 
 

116

Larsen, Ingvild

Steinkjer SK

 
 

117

Ingulfsvann, Ingunn

Rørvik

 
 

118

Sørvik, Arne Johan

Rørvik

 
 

119

Olsen, John Inge

Steinkjer

 
 

120

Wahlstrøm, Marit

Privat

 
 

121

Øye, Hermod

Høylandet

 
 

122

Fjelde, Erik Mathias

Tunnsjø IL

 
 

123

Fjelde, Leif Arild

Tunnsjø IL

 
 

124

Olsen, Sonja

Spillum

 
 

125

Nøstdal, Laila

Namsos Løpeklubb

 
 

126

Zielinsky, Johnny

Harran

 
 

127

Strøm, Olga

Tunnsjø IL

 
 

128

Skistad, Per Asbjørn

Overhalla IL

 
 

129

Skistad, Solbjørg

Overhalla IL

 
 

130

Devik, Nina

Røyrvik IL

 
 

131

Devik, Ola

Røyrvik IL

 
 

132

Andersson, Emma

Tunnsjø IL

 
 

133

Andersson, Malin

Tunnsjø IL

 
 

134

Kjelbotn, Richard

Botnan IL

 
 

135

Grubbmo, Mona

Lierne IL

 
 

136

Kvemo, Olga

Lierne IL

 
 

137

Moe, Hild

Namdalseid IL

 
 

138

Bergin, Johan P.

Grong IL

 
 

139

Kvetangen, Kjersti

Lierne IL

 
 

140

Li, Jørgen

Lierne IL

 
 

141

Kløvjan, Ola

Lierne IL

 
 

142

Lande, Kai Rune

Grong IL

 
 

143

Tangen, Hans Roger

Lierne IL

 
 

144

Kvemo, Kikke

Lierne IL

 
 

145

Gjertsås, Sigbjørn

Lierne IL

 
 

146

Aunli, Vidar

Steinkjer

 
         
         
         
         
         
 

147

Grande, Maj Randi

Lierne IL

 
 

148

Grande, Terje

Lierne IL

 
 

149

Winsnes, Magne

Lierne IL

 
 

150

Larsen, Lars J.

Lierne IL

 
 

151

Kaldahl, Ottar Anton

Namdalseid IL

 
 

152

Jerpstad, Isak

Namdalseid IL

 
 

153

Kolstad, Herbjørn

Namdalseid IL

 
 

154

Bergli, Ottar

Lierne IL

 
 

155

Bergin, Jostein

Grong IL

 
 

156

Bergin, Jan Ove

Grong IL

 
 

157

Sundvik, Tore

Namdalseid IL

 
 

158

Arnø, Trond

Namdal sykkelklubb

 
 

159

Sæther, Monika

Grong IL

 
 

160

Lande, Sindre S.

Grong IL

 
 

161

Lande, Sigurd S.

Grong IL

 
 

162

Åkerøy, Kristin

Grong IL

 
 

163

Rosten, Åse

Grong IL

 
 

164

Rosten, Jonas

Grong IL

 
 

165

Rosten, Jogeir

Grong IL

 
 

166

Rosten, Johan

Grong IL

 
 

167

Wennevik, Lise

Namsos sykehus

 
 

168

Vannebo, Lasse A.

Spillum

 
 

169

Staldvik, Lars Helge

Namsskogan

 
 

170

Jansen, Tor Morten

Spillum

 
 

171

Janson, Mona

Spillum

 
 

172

Aasen, Arve

Lierne IL

 
 

173

Aasen, Anja

Lierne IL

 
 

174

Hovd, Anita Gjørv

Spillum

 
 

175

Strøm, Oddvar

Lierne IL

 
 

176

Gudding, Ottar

Lierne IL

 
 

177

Persson, Irina M.

Lierne IL

 
 

178

Brissach, Johnny

Lierne IL

 
 

179

Brissach, Daniel Estil

Lierne IL

 
 

180

Elvseth, Malin

Lierne IL

 
 

181

Elvseth, Morten

Lierne IL

 
 

182

Elvseth, Anton

Lierne IL

 
 

183

Hamland, Åse

Lierne IL

 
 

184

Emanuelsen, Henry

Lierne IL

 
 

185

Øie, Tone

Privat

 
 

186

Ingulfsvann, Einar Otto

Lierne IL

 
 

187

Skogen, Magne

Privat

 
         
         
         
   

82 deltakere i trimklasse fra Lindahl

 
   

lørdag 25.juni 2011

   
         
         
         
         

Portfjell-løpet 2011

     

Tunnsjø 25.06.2011

 
         
         
         
 

Setertrim

     
         

NR

Navn

NR

Navn

 

1

Freland, Inger

41

Kvetangen, Margrete

 

2

Freland, Ole

42

Kløvjan, Lise

 

3

Øie, Helge

43

Leirfald, Nora

 

4

Øie, Henny

44

Leirfald, Bjørn Ove

 

5

Devik, Jonas

45

Berre, Eva

 

6

Bergin, Jarle

46

Gåsbakk, Stig

 

7

Bergin, Åsta

47

Holvik, Elin

 

8

Høston, Markus Strøm

48

Gåsbakk, Joar

 

9

Høston, Oda Strøm

49

Gåsbakk, Iselin

 

10

Lindgren, Jan Erik

50

Okkenhaug, Arne M. H.

 

11

Hansen, Veronica Ditløv

51

Stene, Robert Andre

 

12

Winter, Lise

52

Aamo, Oddny Aagård

 

13

Ingulfsvann, Per

53

Urdshals, Marie

 

14

Ingulfsvann, Jorun

54

Lindsetmo, Tone

 

15

Kvemo, Lisbet

55

Grubbmo, Agnes

 

16

Kvemo, Bente

56

Freland, Grete Grubbmo

 

17

Reitan, Daniel Westberg

57

Freland, Maja

 

18

Reitan, Lukas Westberg

58

Freland, Gina Bratberg

 

19

Vik, Herdis

58

Freland, Ane

 

20

Olsen, Veronica Vik

59

Blomdahl, Arnstein

 

21

Vik, Erik

60

Blomdahl, Anna Siv S.

 

22

Vik, Tina

61

Blomdahl, Sanna

 

23

Andersson, Magdalena

62

Blomdahl, Elias

 

24

Andersson, Tea Rørmark

63

Devik, Sander

 

25

Andersson, Niklas Rørmark

64

Devik, Ingrid

 

26

Sandvik, Ane Ness

65

Kvaale, Martin

 

27

Leksås, Vegar Leer

66

Grønnbeck, Torild

 

28

Leer, Jon

67

Skage, Kjellfrid

 

29

Fossum, Sigve Grande

68

Estil, Bente

 

30

Busse, Vegard

69

Brissach, Are Estil

 

31

Busse, Sigrid

70

Brissach, Ola Estil

 

32

Busse, Ingeborg

71

Estil, Håkon

 

33

Zielinski, Eva

72

Vollan, Ove

 

34

Zielinski, Line

73

Skålbones, Janne

 

35

Ryan, Liss Audveig

74

Rognlid, Braien S.

 

36

Toremo, Asbjørg

75

Rognlid, Sandra S.

 

37

Gåsbakk, Haldis

76

Rognlid, Kevin S.

 

38

Vestermo-Reitan, Helga

77

Berre, Oliver

 

39

Vestermo-Reitan, Bjørn

78

Berre, Ludvik

 

40

Staldvik, Aase

79

Holmboe, Syrene

 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

80

Holmboe, Arild

     

81

Holmboe, Simen

     

82

Holmboe, Andreas

     

83

Kvalø, Marie

     

84

Bergin, Oda

     

85

Lande, Synne Sæther

     

86

Totsås, Mogens

     

87

Totsås, Tordis K.

     

88

Kvetangen, Lina

     

89

Totsås, Sanna Kristina

     

90

Eide, Per Jan

     

91

Johansen, Nina Gilhuus

     

92

Wallinder, Kristian

     

93

Wallinder, Elise

     

94

Aasen, Ann-Cathrin

     

95

Aasen, Siv

     

96

Ingulfsvann, Sander

     

97

Hällingen, Oliver Berntson

     

98

Stifjell, Finn

     

 

Resultater 2010



Portfjelløpet 2010. Lørdag 26. juni

   
 

Resultatliste

41 stk

 
         
 

Damer 16-20 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

1

Tonje Leirfald Nilsen

Grong IL

01:39:01

 

2

Anne Lise Grubbmo

Lierne IL

Brutt

         
 

Damer 21-34 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

4

Hanne Margrete Flaat

Namdal Løpeklubb

01:47:07

2

3

Synnøve Ingulfsvann

Tunnsjø IL

01:49:31

         
 

Damer 35-44 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

5

Merete Røthe

Namsos Løpeklubb

01:44:52

         
         
 

Damer 55-64 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

6

Sissel Ingulfsvann

Tunnsjø IL

02:11:45

         
         
         
 

Herrer 16-20 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

41

Kim Daniel Iversen

Ytre Namdal Løpeklubb

01:22:48

2

32

Lars Stefan Lindgren

Røyrvik IF

01:39:45

 

30

Lasse Skarpengland

Sømna IL

Brutt

         
 

Herrer 21-34 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

47

Kenneth Myhre

Malm IL

01:14:48

2

9

Ove Antvord Haugereid

Namdal Løpeklubb

01:16:09

3

45

Mauritz Book

 

01:38:42

         
 

Herrer 35-44 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

13

Roar Brøndbo

Namdal Løpeklubb

01:16:42

2

27

Ørjar Wærum Evensen

Sømna IL

01:23:47

3

28

Nils Andre Reinfjord

Sømna IL

01:24:56

4

20

Rolv-Jørgen Bredesen

Sømna IL

01:26:08

5

18

Andreas Vannebo

Spillum IL

01:27:01

6

14

Einar Kvemo

Lierne IL

01:34:02

7

37

Jon Gartland

Overhalla IL

01:34:09

8

16

Jan Olav Dagsvik

Sørlia IL

01:41:42

9

44

Leif Arve Sve

Namdal Løpeklubb

01:41:49

10

17

Leif Morten Heggli

Sandvollan IL

01:44:02

11

19

Jan Ove Klingen

Spillum IL

01:48:09

12

11

Arnt Reitan

Tunnsjø IL

01:48:41

         
 

Herrer 45-54 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

24

Gunnar Trana

Sømna IL

01:16:58

2

33

Torstein Bjørhusdal

Elva/Namsskogan IL

01:20:56

3

22

Nils Ivar Wallinder

Lierne IL

01:21:02

4

38

Per Marsfjell

Botnan IL

01:25:06

5

42

Trond Hestvik

Ytre Namdal Løpeklubb

01:26:20

6

40

Knut Lian

Spillum IL

01:29:01

7

43

Geir Staldvik

Elva/Namsskogan IL

01:29:04

8

35

Jo Gaute Mathisen

Overhalla IL

01:36:04

9

36

Tor Jonny Grongstad

Overhalla IL

01:38:33

10

31

Steinar Solum

Overhalla IL

01:38:33

11

21

Bengt Ivan Blom

Spillum IL

01:39:01

12

46

Bjørnar Flått

Overhalla IL

01:39:51

13

34

Hugo Lande

Terråk IL

01:40:39

14

23

Hallgeir Kveli

Nordli IL

01:42:57

         
 

Herrer 55-64 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

25

Almar Nilsen

Terråk IL

01:27:40

         
 

Herrer 65-74 år

     

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

26

Ole Jørgen Mjøsund

Spillum IL

01:50:57

2

29

Oddvar Strøm

Tunnsjø IL

02:17:30

         

Nr 5, 20, 27, 41, 42, har fått 1 min tillegg for å ha løpt feil.

 
         
   

Trim Lindahl

53 stk

 
         
 

101

Stein Erik Granli

Grong IL

Arr.

 

102

Sigurd Granli

Grong IL

Arr.

 

103

Gro Granli

Grong IL

Arr.

 

104

Halvard Granli

Grong IL

Arr.

 

106

Karl Anton Granli

Tunnsjø IL

Arr.

 

107

Morten Elvseth

Lierne IL

Arr.

 

108

Anton Elvseth

Lierne IL

Arr.

 

109

Arve Aasen

Tunnsjø IL

Arr.

 

110

Siv Aasen

Tunnsjø IL

Arr.

 

111

Hallgeir Ditløv

Tunnsjø IL

Arr.

 

112

Einar Otto Ingulfsvann

Tunnsjø IL

Arr.

 

113

Janne Reitan

Tunnsjø IL

Arr.

 

116

Christer Klingberg

Bjørkvattnet

 
 

117

Turid Fagerli

Lierne IL

 
 

118

Jon Inge Olsen

   
 

119

Ingunn Ingulfsvann

Rørvik

 
 

120

Per Asbjørn Skistad

Overhalla

 
 

121

Solbjørg Skistad

Overhalla

 
 

122

Henny Bruvoll

Lierne IL

 
 

123

Hege Stamnes

   
 

124

Rino Fjelde

   
 

125

Erik Fjelde

   
 

126

Johan P. Bergin

   
 

127

Jonas Rosten

   
 

128

Jostein Bergin

   
 

129

Jan Ove Bergin

   
 

130

Trude Lerfald

   
 

131

Marte Lerfald Nilssen

   
 

132

Oda Malmo

   
 

133

Asbjørn S. Bjørhusdal

   
 

134

Ottar Gudding

   
 

135

Irina Persson

   
 

136

Sven Georg Ingulfsvann

   
 

137

Gabriel Søfting

   
 

138

Merete Fossland

Overhalla

 
 

139

Lasse A. Vannebo

   
 

140

Olga Kvemo

   
 

141

Lise Wennevik

Sykehuset Namnsos BIL

 
 

142

Siri Solberg Westerdahl

Egge

 
 

143

Marit Mohrsen

Egge

 
 

144

Åse Kolberg

Steinkjer

 
 

145

Arnfinn Kolberg

Steinkjer

 
 

146

Terje Reitan

Tunnsjø IL

 
 

147

Tor Gjersvik

Røyrvik IL

 
 

148

Paul H. Gjersvik

Røyrvik IL

 
 

149

Monika Sæther

Grong IL

 
 

150

Sindre S. Lande

   
 

151

Hans Petter Stokke

   
 

152

Vigdis Stokke

   
 

153

Ottar Bergli

   
 

154

Ole Mickal Granli

   
 

155

Leif Arild Fjelde

   
 

156

Leo Grubbmo

   
         
   

Setertrim

69 stk

 
         
 

1

Ann Cathrin Aasen

Tunnsjø IL

Arr.

 

2

Sander Ingulfsvann

Tunnsjø IL

Arr.

 

3

Inger Ingulfsvann

Tunnsjø IL

Arr.

 

4

Mona Kveli

   
 

5

Jon Leer

   
 

6

Halvard Avdem

   
 

7

Maria Juklestad

   
 

8

Ole Marius Sprauten

   
 

9

Elisabeth Avdem

   
 

10

Ruth Karin Fjelde

   
 

11

Lina Amalie Fjelde

   
 

12

Line Elise Ditløv

   
 

13

Lukas W. Reitan

   
 

14

Kikke Kvemo

   
 

15

Ann Kristin Nordgård

   
 

16

Ole Martin Nordgård

   
 

17

Eva W. Kveli

   
 

18

Olga Elisabeth Strøm

   
 

19

Andreas Stokkan

Harran IL

 
 

20

Jorund Åstrand

   
 

21

Elen Sofie Øie

   
 

22

Ole Kristian Selliås

   
 

23

Hege Skjervoldsmo

   
 

24

Asbjørn Toremo

   
 

25

Halldis Gåsbakk

   
 

26

Oddbjørg Ingulfsvann

   
 

27

Marte Finnanger Fløan

   
 

28

Sissel Fløan Solum

   
 

29

Margrete Kvetangen

   
 

30

Ingrid Bergli

   
 

31

Lilly Kveli

   
 

32

Ida Kveli Selvik

   
 

33

Elin Kveli Selvik

   
 

34

Sveinung Kveli

   
 

35

Grethe Venås Kveli

   
 

36

Ludvik Berre

Spillum IL

 
 

37

June Berre

Spillum IL

 
 

38

Oliver Berre

Spillum IL

 
 

39

Eva Kristin Berre

Spillum IL

 
 

40

Kurt Finvik

Kolvereid IL

 
 

41

Kari Toremo Finvik

Kolvereid IL

 
 

42

Elin Cecilie Holvik

Tunnsjø IL

 
 

43

Joar Gåsbakk

Tunnsjø IL

 
 

44

Iselin Gåsbakk

Tunnsjø IL

 
 

45

Stig Gåsbakk

Tunnsjø IL

 
 

46

Emma Andersson

Tunnsjø IL

 
 

47

Nina Gilhuus

Nordli IL

 
 

48

Elise Wallinder

Nordli IL

 
 

49

Kristian Wallinder

Nordli IL

 
 

50

Åge Andreas Selliås

   
 

51

Magne Skogen

Tunnsjø IL

 
 

52

Jan Erik Lindgren

Røyrvik IF

 
 

53

Agnes Grubbmo

Tunnsjø IL

 
 

54

Liv Anne Grubbmo

Tunnsjø IL

 
 

55

Per Bruno Freland

   
 

56

Grete Grubbmo Freland

   
 

57

Camilla N. Øyen

Spillum IL

 
 

58

Tone Øyen

Spillum IL

 
 

59

Ove J. Vollan

Skorovass IL

 
 

60

Åsta Bergin

Grong IL

 
 

61

Anja Aasen

Tunnsjø IL

 
 

62

Åsgeir Moe

NESK

 
 

63

Liv Moe

NESK

 
 

64

Therese Ditløv

Tunnsjø IL

 
 

65

Sune Lindman

Björkvattnet

 
 

66

Ola Berre

Spillum IL

 
 

67

Turid Klimpen Lande

Terråk IL

 
 

68

Vidar Fjerdingøy

Terråk IL

 
 

69

Vanja Fjerdingøy

Terråk IL

 

 

Portfjell-løpet 2010

Bitmap

 
     

POENGPOKALER

 

KLASSE

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

 

Damer

               
   

Berit Vestermo

 

Hovin IL

 

15

   
   

Tonje Leirfald Nilsen

 

Grong IL

 

14

   
   

Hild Sissel K Vannebo

Overhalla IL

 

7

   
   

Elise Aunet Tyldum

 

Overhalla IL

 

7

   
   

Laila Kveli

 

Steinkjer FIK

7

   
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

7

   
   

Merethe Røthe

 

Namsos LK

5

   
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

5

   
   

Toril Bryn

 

Grong IL

 

4

   
   

Hanne Margrete Flaat

 

Namdal LK

 

4

   
   

Anna Jonasson

 

Jormvattnet IF

4

   
   

Anne Lise Grubbmo

 

Lierne IL

 

3

   
   

Åse Rosten

 

Grong il

 

3

   
   

Marit Bröndbo

 

Namdal LK

 

1

   

Herrer

               
   

Ove Haugereid

 

Nordli IL

 

21

Odel og eie

 
   

Morten Skarstad

 

Namdal LK

 

19

   
   

Espen Fiskum

 

Namdal LK

 

14

   
   

Ole Marius Bach

 

Mosvik IL

 

11

   
   

Kenneth Myhre

 

Malm IL

 

7

   
   

Henrik Sandstad

 

Steinkjer FIK

7

   
   

Torstein Østnor

 

Namdal LK

 

6

   
   

Ole Leirvik

 

Namdal LK

 

5

   
   

Nils Ivar Wallinder

 

Namdal LK

 

5

   
   

Roar Brøndbo

 

Namdal LK

 

4

   
   

Håvard Mikalsen

 

Ytre Namdal LL

4

   
   

Sondre Norstad Moen

 

Strindheim IL

4

   
   

Gunnar Thrana

 

Sømna IL

 

3

   
   

Espen Kveli

 

Namdal LK

 

3

   
   

Gunnar Hammarberg

 

Offerdal

 

3

   
   

Rune Opem

 

Stjørdal FIK

 

3

   
   

Espen Emanuelsen

 

Namdal LK

 

3

   
   

Jørn Y Tømmerstrand

 

Namdal LK

 

2

   
   

Almar Nilsen

 

Terråk IL

 

2

   
   

Torstein Bjørhusdal

 

Elva/Namsskogan

2

   
   

Leo Lyngstad

 

Sørli IL

 

1

   
   

Jonas H Sæther

 

Mosvik IL

 

1

   
   

Morgan Aagård

 

Namdal LK

 

1

   
   

Kim Daniel Iversen

 

Ytre Namdal LL

1

   
                 

LI - BYGG POKAL

 
                 

Damer

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

 
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

21

Odel og eie

 
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

19

   
   

Anne Lise Grubbmo

 

Lierne IL

 

7

   
                 

Herrer

               
   

Nils Ivar Wallinder

 

Lierne IL

 

14

   
   

Even Kvemo

 

Lierne IL

 

12

   
   

Einar Otto Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

9

   
   

Ola Kvemo

 

Lierne IL

 

5

   
   

Einar Kvemo

 

Lierne IL

 

5

   
   

Tor Birger Østnor

 

Sørli IL

 

4

   
   

Hallgeir Kveli

 

Nordli IL

 

4

   
   

Oddvar Strøm

 

Lierne IL

 

4

   
   

Gabriel Söfting

 

Lierne IL

 

3

   
   

Arnt Reitan

 

Tunnsjø IL

 

3

   
   

Kåre Viken

 

Lierne IL

 

1

   
                 
                 
                 
                 

 

Portfjell-løpet 2010

4, 154, 0, 0, 7, 6, 2, 0Bitmap

 
   
               

Lagkonkurranse

               

Konkurranse herrer

           
               

Plassering

Klubb

 

Navn

 

Tid

 
               

1

 

Sømna IL

 

Gunnar Thrana

01:16:58

 
       

Ørjar W Evensen

01:23:47

 
       

Nils A Reinfjord

01:24:56

 
       

SUM TID

 

4:05:41

 
               

2

 

Namdal Løpekubb

Ove A Haugereid

01:16:09

 
       

Roar Brøndbo

01:16:42

 
       

Leif Arve Sve

01:41:49

 
       

SUM TID

 

04:14:40

 
               
               

3

 

Spillum IL

 

Andreas Vannebo

01:27:01

 
       

Knut Lian

 

01:29:01

 
       

Bengt Ivan Blom

01:39:01

 
       

SUM TID

 

04:35:03

 
               

4

 

Overhalla IL

Jon Gartland

01:34:09

 
       

Jo Gaute Mathisen

01:36:04

 
       

Tor J Grongstad

01:38:33

 
           

04:48:46

 
               
               

Konkurranse damer

           
               
   

Ingen lag

         

 

Resultater 2007

 

Lagkonkurranse

               

Konkurranse herrer

         
               

Plassering

 

Klubb

 

Navn

 

Tid

 
               

1

 

Namdal LK

 

Morten Skarstad

 

01:06:30

 
   

Namdal LK

 

Ole Marius Bach

 

01:10:48

 
   

Namdal LK

 

Ove Haugereid

 

01:12:18

 
       

SUM TID

 

3:29:36

 
               

2

 

Namdal LK

 

Espen Emanuelsen

 

01:12:41

 
   

Namdal LK

 

Jørn Y Tømmerstrand

 

01:13:52

 
   

Namdal LK

 

Morgan Aagård

 

01:17:17

 
       

SUM TID

 

03:43:50

 
               

3

 

Namdal LK

 

Nils Ivar Wallinder

 

01:17:55

 
   

Namdal LK

 

Jørgen Fiskum

 

01:22:30

 
   

Namdal LK

 

Pål Rune Nyvik

 

01:25:23

 
       

SUM TID

 

4:05:48

 
               

Konkurranse damer

         
               
   

Ingen lag

         

 

Portfjell-løpet 2007  Tunnsj 14.07.07

   
 

Resultatliste

   
         
 

Damer 21- 34 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

18

Elise Aunet Tyldum

Overhalla IL

01:27:35

         
         
 

Damer 35 - 44 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

31

Åse Rosten

Grong IL

01:44:41

         
         
 

Damer 45 - 54 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

21

Berit Vestermo

Hovin IL

01:33:35

2

33

Torild Bryn

Grong IL

01:42:14

         
         
 

Damer 55 - 64 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

9

Sissel Ingulfsvann

Tunnsjø

01:53:42

         
         
 

Herrer 16 - 20 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

23

Ole Marius Bach

Namdal LK

01:10:48

2

30

Morgan Aagård

Namdal LK

01:17:17

3

7

Torstein Østnor

Sørli IL

01:21:48

4

8

Jørgen Fiskum

Namdal LK

01:22:30

5

26

Even Kvemo

Nordli IL

01:23:52

         
         
 

Herrer 21 - 34 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

19

Ove Haugereid

Namdal LK

01:12:18

2

20

Espen Emanuelsen

Namdal LK

01:12:41

3

27

Jørn Yngve Tømmerstrand

Namdal LK

01:13:52

4

32

Marius Lande

Terråk

01:20:35

5

4

Einar Otto Ingulfsvann

Tunnsjø

01:20:41

6

28

Pål Rune Nyvik

Namdal LK

01:25:23

7

29

Patrik Lundgren

Namdal LK

01:27:16

8

3

Eirik Nordvik

Henning Skilag

01:28:44

         
         
         
 

Herrer 35 - 44 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

36

Morten Skarstad

Namdal LK

01:06:30

2

37

Nils Andre Reinfjord

Sømna

01:19:53

3

2

Jan Åke Persson

Tunnsjø

01:32:17

4

1

Arnt H Reitan

Tunnsjø

01:35:53

         
         
 

Herrer 45 - 54 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

22

Nils Ivar Wallinder

Namdal LK

01:17:55

2

35

Geir Stalvik

Elva/Namsskogan

01:26:02

3

17

Tor Birger Østnor

Sørli IL

01:27:24

4

25

Ola Kvemo

Nordli IL

01:37:20

         
         
 

Herrer 55 - 64 år

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

11

Steinar Horn

Torsdagsklubben

01:36:00

2

24

Johannes A Okstad

IL Hållingen

01:41:39

3

13

Kåre Fosseng

Salsnes

01:44:31

4

34

Arne Ramdal

Frol IL

01:47:58

         
         
 

Herrer 65 -

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

16

Asbjørn S Bjørhusdal

Elva/Namsskogan

01:57:46

2

15

Kåre Viken

Nordli IL

02:09:11

3

14

Oddvar Strøm

Tunnsjø

02:12:14

         
         
 

Damer Mosjon

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

112

Anne Lise Grubbmo

Tunnsjø

01:52:05

2

108

Magdalena Andersson

Privat

01:58:25

3

145

Laila Åsvold

Snåsa IL

02:07:02

4

147

Nina Stensen

Lierne Ski

02:08:01

5

110

Anne Karin Flakk

Privat

02:10.39

6

105

Kristin Avdem

Tunnsjø

02:41:30

6

106

Alisa Andersen

Steinkjer FIK

02:41:30

         
         
 

Herrer Mosjon

   

Plass

Startnr

Navn

Klubb

Tid

1

104

Geir Rande

Brønnøysund IL

01:30:48

2

111

Bjørn Olav Homo

Nordli IL

01:30:58

3

140

Hallgeir Kveli

Nordli IL

01:31:19

4

102

Arve Aasen

Tunnsjø

01:32:12

5

143

Bjørn Nyborg

Snåsa IL

01:32:33

6

142

Lars Helge Stalvik

Elva/Namsskogan

01:33:52

7

115

Sven Georg Ingulfsvann

Tunnsjø

01:35:34

7

141

Emil Grong

Grong IL

01:35:34

9

113

Jonas Rosten

Grong IL

01:41:36

10

114

Jogeir Rosten

Grong IL

01:42:50

11

146

Jan Ove Bergin

Grong IL

01:43:36

12

103

Bjørnar Torgersen

Sport Torghatten IL

01:49:40

13

148

Gabriel Søfting

Lierne Ski

01:52:05

14

144

Einar Kvemo

Lierne Ski

01:54:20

15

149

Roland Adelsson

Tværålunds IF

01:56:30

16

109

Johannes Leirbekk

GIL

02:10.39

17

101

Bjørn Tore Sandnes

Privat

03:16:06

 

Portfjell-løpet 2007

Bitmap

 
 

Tunnsjø 14.07.2007

   

Rennleder: Leo Grubbmo

 

Løypesjef: Oddvar Strøm

 
       

Trim fra Lindal

   
       

Navn

     

Emma Andersson

Tunnsjø

Synnøve Ingulfsvann

Tunnsjø

Odd Erik Skjeflo

Tunnsjø

Patrik Vik Olsen

 

John Inge Olsen

 

Veronica Vik Olsen

 

Mari Ringen Stormo

 

Herdis Vik

 

Ane Stenseth

Grong

Aage Stenseth

Grong

Bendy Appelkvist

Grong

Johanne S Nordlund

Harran

Mikal Grong

Grong

Erik Arne Grong

Grong

Kristin Romundstad

Grong

Jostein Bergin

Grong

Olav Kvetangen

Nordli

Katarina Harbækvold

Nordli

Britt Oline Lundqvist

Nordli

Lena Nyborg

Snåsa

Karen Anna Kvemo

Nordli

Kikke Kvemo

Nordli

Eva W Kvemo

Nordli

Peder Gøransson

Frøsø IF

Bodel Gøransson

Frøsø IF

Terje Reitan

Tunnsjø

Janne Reitan

Tunnsjø

Olga Kvemo

Nordli

Hege Bøgseth

 

Are Ingulfsvann

Sunnan vel og il

Anna Lindmann

GSK

Maria Åkerfeldt

GSK

Per Asbjørn Skistad

Overhalla

Solbjørg Skistad

Overhalla

Sindre Sæther Lande

Grong

Monika Sæther

Grong

Jarle Bergin

Grong

Janne Bjørhusdal

Grong

Almar Nilsen

Terråk IL

Ottar Bergli

Lierne Ski

Torstein Bjørhusdal

Namdal LK

Tor Bach

Inderøy IL

Karen Marie Bruce

Nordli

Irina Persson

Tunnsjø

Ottar Gudding

Tunnsjø

Lisa Brøndbo

Tunnsjø

Mona Grubbmo

Lierne Ski

Åse Kolberg

 

Arnfinn Kolberg

 

Vigdis Østerås

 

Hans P Stokke

 

Siri Solberg Westerdahl

 

Marit M Mohrsen

     
       
       

 

Portfjell-løpet 2007

Tunnsjø 14.07.2007

 

Rennleder: Leo Grubbmo

Løypesjef: Oddvar Strøm

     

Setertrim

   
     

Navn

   

Aase Staldvik

 

Amanda Winther

Agnes Grubbmo

 

Anja Aasen

Amund Ditløv

 

Anne Lise Finnvold

Asbjørn Toremo

 

Bente Finnvik

Bjørn Jarle Sandnes

 

Bernhard Nordbakk

Elise Wallinder

 

Connie Sandvik

Espen Kvitle

 

Dagrun Austheim

Eva Moljord

 

Electra Westum

Finn Stifjell

 

Eli Strøm

Halldis Gåsbakk

 

Erik Mathias Fjelde

Håkon Dalby

 

Evy Bergin

Inger Ingulfsvann

 

Frida Staberg

Ingrid Bergli

 

Gunn Anita Westum

Jan Åsgeir Staldvik

 

Hugo Lande

Johan Rosten

 

Ida Emilie Karlsen Sandnes

Jorunn Ingulfsvann

 

Jon Fiskum

Kai Rune Lande

 

Judith Johansen

Karl Åke Westlund

 

Julla Westum

Kjerstin Westlund

 

Kari Finnvik

Kjetil Salvesen

 

Karl Anton Granli

Kristian Wallinder

 

Kim Rune Finnvik

Lene Kvitle

 

Kurt Finnvik

Linus Persson

 

Kurt Kvalvik

Liss Audveig Ryan

 

Laila Bygseth

Liv Anne Grubbmo

 

Lars Erik Lande

Mahias Skarstad

 

Linn Elise Ditløv

Malin Andersson

 

Lise Winther

Margrete Kvetangen

 

Maren Åsheim

Marita Persson

 

Marie Magdalen Sandnes

Matilde Skarstad

 

Oda Bergin

May Helen Skarstad

 

Oddbjørg Winther

Mona Regine Skarstad

 

Odin Staberg

Nina G Johansen

 

Ove Ditløv

Ove Vollan

 

Ragnar Ingulfsvann

Per Ingulfsvann

 

Reidar Aleksandersen

Sander Ditløv

 

Rino Fjelde

Sander Ingulfsvann

 

Rita Dahl Staberg

Signe Nordbakk

 

Siri Granli

Sigurd Lande

 

Sissel Moe Hansen

Siv Annie Aasen

 

Svein Oliver Granli

Solbjørg Gåsbakk

 

Torbjørn Sandnes

Stig Ditløv

 

Trond Yngve Strøm

Sune Lindman

 

Turid Lande

Synne Lande

 

Veronica Vollan

Thea Rørmark Andersson

 

Yngve Strøm

Therese Ditløv

   

Åsta Bergin

   
     
 

94

har fullført setertrimmen

 

Portfjell-løpet 2007

 

Bitmap

 

POENGPOKALER

               

KLASSE

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

Damer

             
   

Elise Aunet Tyldum

 

Overhalla IL

 

7

 
   

Berit Vestermo

 

Hovin IL

 

5

 
   

Toril Bryn

 

Grong IL

 

4

 
   

Åse Rosten

 

Grong il

 

3

 
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

2

 
               
               

Herrer

 

Morten Skarstad

 

Namdal LK

 

19

 
   

Ole Marius Bach

 

Mosvik IL

 

11

 
   

Ove Haugereid

 

Nordli IL

 

9

 
   

Henrik Sandstad

 

Steinkjer FIK

7

 
   

Sondre Norstad Moen

 

Strindheim IL

4

 
   

Gunnar Hammarberg

 

Offerdal

 

3

 
   

Rune Opem

 

Stjørdal FIK

 

3

 
   

Espen Emanuelsen

 

Namdal LK

 

3

 
   

Jørn Y Tømmerstrand

 

Namdal LK

 

2

 
   

Almar Nilsen

 

Terråk IL

 

2

 
   

Leo Lyngstad

 

Sørli IL

 

1

 
   

Jonas H Sæther

 

Mosvik IL

 

1

 
   

Morgan Aagård

 

Namdal LK

 

1

 
               

LI - BYGG POKAL

               

Damer

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

7

 
               
               
               

Herrer

 

Ove Haugereid

 

Nordli IL

 

21

 
   

Einar Otto Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

13

 
   

Nils Ivar Wallinder

 

Nordli IL

 

8

 
   

Leo Lyngstad

 

Sørli IL

 

7

 
   

Espen Kveli

 

Nordli IL

 

4

 
   

Ottar Lyngstad

 

Sørli IL

 

3

 
   

Torstein Østnor

 

Sørli IL

 

3

 
   

Even Kvemo

 

Nordli IL

 

3

 
   

Jan Åke Persson

 

Tunnsjø IL

 

2

 
   

Arnt Håvard Reitan

 

Tunnsjø IL

 

1

 
   

Tor Birger Østnor

 

Sørli IL

 

1

 

 

Resultater 2006



Portfjell-løpet 2006

Tunnsjø 15.07.2006

 

Rennleder: Leo Grubbmo

Løypesjef: Oddvar Strøm

     

Setertrim

   
     

Navn

   

Agnes Grubbmo

 

Leif Engen

Amanda Katrin Winter

 

Leif Magnar Aunli

Anja Aasen

 

Lene M Kvitle

Ann Cathrin Aasen

 

Lene Rosten

Anton M Elvseth

 

Lilly Kveli

Arild Holmboe

 

Line Elise Bygseth

Arne Johan Sørvik

 

Liv Anne Grubbmo

Arnfinn Monsen

 

Ludvik Berre

Asbjørn Toremo

 

Magne Robert Skarstad

Aud S Hermanstad

 

Malin Andersson

Bente Finvik

 

Malin Mickelsen

Bernhard Nordbakk

 

Mathias Skarstad

Bjørn Vestermo-Reitan

 

May Helen Skarstad

Bodel Sundström

 

Mette Aasen

Camilla Nilsen Øyen

 

Mona Regine Skarstad

Carina Bergli

 

Natalie Reitan Fjelde

Carl Åke Westlund

 

Oddbjørg Devik Winther

Dagrunn Austheim

 

Oddny Flakk

Elin Emanuelsen

 

Odin Staberg

Elin Kveli Selvik

 

Ove Vollan

Elisabeth Avdem

 

Per Freland

Espen Kvitle

 

Per Ingulfsvann

Eva Kristin Berre

 

Peter Göransson

Finn Stifjell

 

Reidar Monsen

Frida Staberg

 

Rino Andre Fjelde

Geir Steinkjer

 

Rita Dahl Staberg

Grete Grubbmo Freland

 

Rita Winter

Gro Granli

 

Ronald Flakk

Gunn Steinkjer

 

Sander Ingulfsvann

Halldis Gåsbakk

 

Signe Nordbakk

Hallvard Granli

 

Sigurd Granli

Helga Vestermo-Reitan

 

Sigurd S Lande

Herdis Vik

 

Simen I Holmboe

Ida Ingulfsvann Sørvik

 

Siv Aasen

Ida Kveli Selvik

 

Snefrid Sæther

Ine Cecilie Sandnes

 

Solveig Bergin

Inger Ingulfsvann

 

Solvor Emanuelsen

Ingunn Ingulfsvann

 

Stig Gåsbakk

Janne Iren Reitan

 

Syrene Ingulfsvann Holmboe

Johan Rosten

 

Therese Bygseth Ditløv

Jorun Ingulfsvann

 

Tone Øyen

Jorunn Dahl

 

Tonje Bergvik

Karen Vestermo

 

Aase Hamland

Kari Toremo Finvik

   

Karin Granli

   

Karl Anton Granli

   

Kerstin Westlund

   

Kim Rune Finvik

   

 

Konkurranse herrer

       
             

Plassering

 

Klubb

 

Navn

 

Tid

             

1

 

Namdal LK

 

Morten Skarstad

 

01:07:25

   

Namdal LK

 

Espen Emanuelsen

 

01:15:37

   

Namdal LK

 

Ove Haugereid

 

01:18:14

       

SUM TID

 

3:41:16

             

2

 

Namdal LK

 

Einar Otto Ingulfsvann

 

01:18:48

   

Namdal LK

 

Tomas Sandvik

 

01:18:48

   

Namdal LK

 

Morgan Aa

 

01:20:15

       

SUM TID

 

03:57:51

             

3

 

Nordli IL

 

Espen Kveli

 

01:19:01

   

Nordli IL

 

Even Kvemo

 

01:34:26

   

Nordli IL

 

Nils Ivar Wallinder

 

01:20:36

       

SUM TID

 

4:14:03

             

Konkurranse damer

       
             

1

 

Stenkjer FIK

 

Kjersti Nordberg

 

01:23:43

   

Stenkjer FIK

 

Laila Kveli

 

01:24:08

   

Stenkjer FIK

 

Rut Appelkvist

 

01:26:35

SUM TID

         

4:14:26

 

Portfjell-løpet 2006

 

Bitmap

 

POENGPOKALER

               

KLASSE

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

Damer

 

Laila Kveli

 

Nordli IL

 

22

 
   

Randi Mo

 

Overhalla IL

 

7

 
   

Ingrid Aunet Tyldum

 

Overhalla IL

 

7

 
   

Ann Jorid Romundstad

Grong IL

 

7

 
   

Elise Aunet Tyldum

 

Overhalla IL

 

5

 
   

Irina Mariell Persson

 

Tunnsjø IL

 

4

 
   

Mona Grubbmo

 

Tunnsjø IL

 

4

 
   

Berit Vestermo

 

Hovin IL

 

4

 
   

Rut Appelkvist

 

Steinkjer FIK

4

 
   

Ann Katrin Nilsen

 

Terråk IL

 

3

 
   

Toril Bryn

 

Grong IL

 

2

 
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

2

 
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

1

 
   

Åse Rosten

 

Grong il

 

1

 
               

Herrer

 

Morten Skarstad

 

Namdal LK

 

12

 
   

Henrik Sandstad

 

Steinkjer FIK

7

 
   

Ole Marius Bach

 

Mosvik IL

 

6

 
   

Ove Haugereid

 

Nordli IL

 

5

 
   

Sondre Norstad Moen

 

Strindheim IL

4

 
   

Gunnar Hammarberg

 

Offerdal

 

3

 
   

Rune Opem

 

Stjørdal FIK

 

3

 
   

Almar Nilsen

 

Terråk IL

 

2

 
   

Leo Lyngstad

 

Sørli IL

 

1

 
   

Jonas H Sæther

 

Mosvik IL

 

1

 
               

LI - BYGG POKAL

               

Damer

 

NAVN

 

KLUBB

 

POENG

   

Laila Kveli

 

Nordli IL

 

21

 
   

Mona Grubbmo

 

Tunnsjø IL

 

9

 
   

Irina Mariell Persson

 

Tunnsjø IL

 

8

 
   

Sissel Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

5

 
   

Anne Sigrid Haugset

 

Lierne Ski

 

4

 
   

Synnøve Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

4

 
   

Olga Strøm

 

Tunnsjø IL

 

3

 
               

Herrer

 

Ove Haugereid

 

Nordli IL

 

14

 
   

Einar Otto Ingulfsvann

 

Tunnsjø IL

 

9

 
   

Leo Lyngstad

 

Sørli IL

 

7

 
   

Espen Kveli

 

Nordli IL

 

4

 
   

Ottar Lyngstad

 

Sørli IL

 

3

 
   

Nils Ivar Wallinder

 

Nordli IL

 

3

 
   

Jan Åke Persson

 

Tunnsjø IL

 

2

 
   

Arnt Håvard Reitan

 

Tunnsjø IL

 

1

 
   

Even Kvemo

 

Nordli IL

 

1